Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az itteni magányosságban...

Az itteni magányosságban szenvedő lányok miért nem veszik észre hogy amiatt magányosak, mert ragaszkodnak ehhez az állapothoz?

Figyelt kérdés

Általában lányokra írok rá, akik állítólag nem tudják miért nincs senkijük.

Lassan már meg sem kell próbálni felkutatni az okát, reflexböl rávágnám hogy azért vagy egyedül, mert ragaszkodsz a magányhoz...

Rettenetesen félősek, és olyan leveleket kapok tőlük, hogy ők nem hisznek a netes ismerkedésben, így nem lehet ismerkedni, félnek, rettegnek, mert nekik olyan rossz tapasztalataik voltak, meg hallották másoktól mennyire vigyázni kell ezzel.. folyamatos negatív hozzáállás. Saját maguknak csinálják a problémákat. Ha tényleg annyira zavarná őket az egyedüllét, már nem lennének egyedül, mert még ezen az oldalon is lehet találni minimum egy embert, akire ha ráírsz kialakulhat valami. Minimum egy embert mindenki találna magának, kint meg főleg...

Én nagyon közvetlen, barátságos tudok lenni bárkivel, ismertségtől függetlenül. Egy nap alatt tudnéi segíteni az ilyen magányos embereken, ha nem lennének baromira gátlásosak, félősek. Nem tudom mit csinálnának ha hirtelen több tucat idegennel kéne beszélgetniük nap mint nap, mondjuk munka miatt. Egyébként is mi baj érheti őket? Van szemük, szájuk, kezük, lábuk! Ha valami nem tetszik látják, eltudják mondani, letudják írni, és letudnak lépni. Kicsit olyan életképtelennek, naívnak tűnnek. Mintha semmi beleszólásuk nem lenne abba kivel beszélgetnek, mit csinálnak.

Szóval a GYIK-en magány miatt panaszkodó 10 nőből 9 ezt csinálja, és rajtuk már senki nem segíthet, mert nem hagyják és nem akarják.


2015. júl. 10. 08:34
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
6%
Ajánlom mindenkinek Szepesi Nikolett könyvét ,sok nő ezekről a dolgokról nem beszél amit ott a niki nyíltan elmond,természetesen nem minden nő egyforma,de a 90százalékuknak egy rugóra jár az agya.
2015. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Nekem ez az egész félelmük,és óvatoskodásuk nevetségesen szánalmas. Ha körbezárják magukat egy fallal, akkor ugyan semmi rossz nem érheti őket, de jó sem...

Ahhoz hogy kiszűrjék a csalókat csak logikusan kell gondolkodni. Ha valaki házas az hogy a bűbánatba nem derül ki azonnal? Aki nem fél, talpraesett, és magabiztos, azon nem lehet kifogni, így nincs is mitől félnie. Szerintem csak a tapasztalatlan, naív lányok félnek beszélgetni idegenekkel. Eleve már az írásából is gyanús, ha valami nem stimmel, nem értem miért kell erre fogni. Ott a facebook, ott a telefon. Két perc alatt kilehet deríteni ki hazudik.

2015. júl. 10. 10:34
 13/33 A kérdező kommentje:

Egyébként is, mi van ha csalót fogott ki, aki másnak adta ki magát? Semmi... Szerzett egy kis tapasztalatot, máskor már tudni fogja kinek lehet hinni, kinek nem.

Én pl olyan őszinte és közvetlen vagyok, hogy általában nagyon hamar megnyílik előttem mindenki. Úgy érzem ha gátlásosabb lennék megfosztanám magamtól a lehetőségeket.

2015. júl. 10. 10:38
 14/33 anonim ***** válasza:
Mondjuk azzal nincs is baj, ha valaki tapasztalatlan azaz visszahúzódóbb,mert annak a lánynak még lehetnek valódi értékei ellenben a kiélt agyontapasztalt ri..ncokkal,a baj csak akkor kezdődik ha egy nő hatalmas nagy k...va és kis ártatlan visszahúzódónak adja ki magát,és hidd el van ilyen bőven.Az meg hogy te megnyílsz feléjük meg jól tudsz kapcsolatot létesíteni azt pont leszarják, ha potencionálisan nem jössz be nekik mint kan,akkor tehetsz te bármit is a közvetlenségeddel..keserű dolgok ezek ,de ez az igazság.A sok pénz persze sok mindenen tud segíteni ebben a csóró világban,de szerelmet szeretetet egészséget megbecsülést soha nem tudsz venni a pénzeden.
2015. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Akinek én nem jövök be, az általában nekem sem tetszik. ;)
2015. júl. 10. 11:05
 16/33 anonim ***** válasza:

ma 09:56


Szepesi Nikolett könyve tényleg jó,elkezdtem olvasni,kevés az olyan öszinte nő mint ő..

2015. júl. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nem a te önbecsülésedet akartam letörni,pusztán a nők kegyetlenségére szerettem volna rávilágítani,mindegyik megéri a pénzét,és nem érdekli őket,hogy hol hányszor bánt meg téged.Szepesi Niki meg lehet egy nagy K,de legalább olyan dolgokat ír le amiket sok fénymásolat női társa soha nem osztana meg a férfiakkal,mert ugye ezek női titkok.Életem során sok dolgot sejtettem és tapasztaltam nőkkel kapcsolatban,de szepesi könyve csak megerősíteni tudta sejtéseimet.És íhat ide bármilyen nő erre a fórumra-kérdésre de ő is tudja, hogy egy nő 100x ravaszabb mint egy férfi,csak valahogy a nők úgy állítják be magukat mindig mint Columbo hadnagy a sorozatban,eljátszák a hülyét,holott nagyon is ravaszok és mindennel megvannak a terveik.Hozzá tenném, hogy ugye mindig a nő dönt,és hogy sok férfi akinek felesége van félrekufircol? Ha a nő nem teszi szét a lábát akkor a férfi mit tud tenni?semmit,tehát hogy is van ez?
2015. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

ma 11:38


Igazad van szepesi niki könyvével kapcsolatban,persze hogy támadják ha egyszer kiteregeti v ki a szennyest..Iszom minden szavát,tényleg nem találkoztam még olyan nővel aki igy megmondja a frankót és az igazat,szerintem ez hiányzik a mai világból..

2015. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Igen nem szeretik a nők, ha kiteregeti valaki más a szennyest,mert tudod akkor kiismerik őket, és az nem jó nekik,mert akkor esetleg előttük tudsz járni pár lépéssel.Vagy úgy tudod alakítani a dolgokat,hogy idejében odacsapsz az asztalra.A mai világból hiányzik az őszinteség igen, mert az dől a tévéből a médiából, hogy akkor vagy menő ha simlis vagy,vagy akkor vagy sikeres a pénz világában, ha minnél több embert versz át,itt ha őszinte vagy az inkább hátrány mint előny pedig nem kellene ennek így lennie.
2015. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Igaz én fiú vagyok, magányos, de ha találnék valakit (eléggé*) a közelből, akkor azért legalább találkoznék vele, adnék esélyt a dolognak. Az más kérdés, hogy itt az interneten ki milyennek tűnik, és a valóságban milyen.

Mondom mindezt úgy, hogy nem csak kapcsolatra vágyom, hanem szimplán társaságra is. Bánnám is, hogy talán kihagytam egy jó lehetőséget, ritkán találok a közelből embereket.


Viszont azzal egyetértek, hogy sok felesleges kört el lehetne kerülni, ha az emberek nemtől függetlenül tudnák valójában mit akarnak, vagy legalább tisztább lenne bennük a kép minderről, és tényleg nem pusztán az interneten írogatásra törekednének, hajlanának.

Én sem szeretnék fölöslegesen levelezgetni ismerkedés gyanánt, mert tudom, hogy van egy olyan kikötésem, hogy ne lakjon messze az illető. De ezt jelezni is szoktam.

Heves megye. Írjatok nyugodtan.

20f

2015. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!