Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az életem unalmas, és kirekesz...

Az életem unalmas, és kirekesztettnek érzem magam, hogyan változtathatnék?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.

Mindjárt itt az iskola, ha szeptemberben bárki megkérdi, hogy mit csináltam a nyáron nagyjából semmit nem fogok tudni mondani.

Felkelek délben, és szószerint nem csinálok semmit egész nap. Még csak nem is gépezek, régen sokat gépeztem, de már egyáltalán nem foglal le. Nézek néha videókat, meg sorozatot, de emellett semmi.

Osztálytársaimmal nem vagyok jóban, meg nem egyezik az érdeklődési köröm senkivel. Ahol lakok van pár közeli barátom, akikkel néha kijárkálok itthonról, viszont kevésnek tartom ezt. Régen szinte naponta eljárkáltunk baromkodni, most csak akkor hívnak ha nincs más dolguk. Barátnőm nincs, nem is hiszem, hogy lesz.

Bulizni nem járok, mert nem is élvezném, nem is az én stílusom, és nincs is kivel, "barátaim" cikinek tartanák ha velem kéne eljárniuk bulizni.

Koncertekre járok szívesen, viszont ritkán vannak jók, és akkor is drágák.

Játszok hangszeren, de azzal nem lehet ellenni egész nap...

Nem vagyok valami szociális személy, nem is nagyon ismerkedek emberekkel. Az emberek általában lesz'rnak, ha már egy ideje beszélek valakivel úgy érzem, hogy csak idegesítem őket, és alig várják, hogy azt mondjam, hogy mennem kell..

Pedig érdekes embernek tartom magam, humorom is jó, általános iskolában még nem is voltak ilyen gondjaim mint amiket most felsoroltam, egyszerűen jó volt minden. De középiskola óta elszakadok mindenkitől akik eddig jók voltak hozzám.

Az ötlet, hogy ezt felteszem gyakorikérdésekre onnan jött, hogy már augusztus van, és tiszta stressz vagyok, ugyanis mindjárt itt van a 11. évfolyam, eddig nem volt semmi életem, egy ilyen nehéz évben végkép nem lesz, még csak időm se arra, hogy bármiféle izgalmat kerítsek magamnak.

Nem szeretek "hisztizni", de jó érzés egyszer kibeszélni, még akár itt is (ha már máshol nem tudom..) ami bennem van.

Bocs, hogy hosszú lett a leírás, és teljesen összevissza, de azt írtam ami jött, úgy ahogy jött.



2015. aug. 3. 23:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzet, csak idősebb kiadásban. 19/lány
2015. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8-as vagyok: 31/F
2015. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Keress új embereket érdeklődési körödnek megfelelő fórumokon, menj el táborba, valami flash mob-ra, esetleg önkénteskedni valahova.

A sport is segít a közérzeten, ha ilyen magányos, letört zombinak érzek magam elmegyek sétálni, futni vagy biciklizni és ott elvagyok közben a gondolataimmal és mire hazaérek jobban érzem magam.

Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok. Nem volt sok barátom, de most meg még jobban lekoptak mióta elköltöztem, és már csak a neten vannak. /: Suliban nem szól hozzám senki mert azt hiszik unalmas vagyok. Hiába próbáltam barátkozni leszartak vagy megijedtek tőlem. Az a jó, hogy már csak egy év van hátra. 18/L

2015. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát új embereket már nem fogok megismerni, meg iskola miatt és a késői hazaérés miatt sportolni se lesz időm :/ Valamit majd próbálok kitalálni...
2015. aug. 22. 01:03
 15/15 anonim ***** válasza:

#13-as!


Hová készülsz tovább? :)

Nekem is egy évem van hátra és ez is ismerős rám nézve, amit írtál... Csak én nem költöztem el, szimplán nem érdeklek senkit vagy nem tudom..

2015. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!