Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon félek, hogy egyedül...

Nagyon félek, hogy egyedül maradok. Én komoly kapcsolatra vágyom. Akik próbálkoznak nálam az semmi komolyat nem akarnak. (? )

Figyelt kérdés
Most nem házasságról beszélek, hanem egy tartós kapcsolatról. Félek, hogy nem találom majd meg a párom. Azt veszem észre, hogy a legtöbb fiú éretlen. Hol tudnék normálisokkal ismerkedni? 17/L
2015. aug. 4. 19:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, kamaszként koslattam a lányok után, udvaroltam, bókolgattam stb de semmi eredmény, neked még lehet párod ha nem vagy nagy igényű.
2015. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem nem jól közelíted meg a dolgokat.

Tudod, nincs olyan pasas, aki ha meglát egy nőt, akkor mindjárt arra gondol, hogy milyen hosszú és szép házaséletük lesz gyerekkel, meg unokával. Vagy hogy hetvenévesen hogy fognakk versenyezni, ha egyikük tolószékkel, a másikuk járókerettel nyomja. :)


A sok mindig a kevésből lesz.

2015. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem is írhatnátok :) 14/l
2015. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!