Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülálló sorstársak, ti...

Egyedülálló sorstársak, ti hogyan élitek meg, ha olyan kérdéseket olvastok, ami a párokkal kapcs?

Figyelt kérdés
Tehát számos olyan kérdés van, hogy pl mit szoktál venni a párodnak szülinapjára, szexuális kérdések, a párommal így és így szexelünk,párkapcsolati kérdések, együttélési, randis kérdések vannak stb,főleg valentinkor és karácsonykor, akkor ti hogy vagytok, mit gondoltok?

2015. aug. 5. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen nem érzem magam jól ezektől. Arra gondolok ilyenkor, hogy remélhetőleg minél előbb találok magamnak egy rendes lányt. 21/F
2015. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Én valahogy így:

"VAFFANCULOOOOOOOO"

2015. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Én meg pont leszarom!
2015. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Nálam is az van amikor kérdik hogy van-e barátnőm, főleg a ritkán látott rokonok, ismerősök, mindig azt mondom hogy még nincs és ezzel le is zárom a témát. Elég rosszul esik amikor ilyenekkel bombáznak, és sajnos nem tehetek róla hogy nehezen megy nekem a csajozás és egy értelmes kedves lányt sem találok aki adna nekem esélyt. Akikkel kijövök ők mindig foglaltak, más csaját meg nem nyúlom le soha!


Ez van, túl kell lépni és kész.

2015. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megmondom, hogy nincs párom. Mindenki csodálkozik egy nagyot ("biztos b×", és társai gondolatmenet megy), de nem érdekel. Ha elmondja a saját dolgait, meghallgatom, de nem hat meg.
2015. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Én azt bírom, amikor direkt szemétségből kérdeznek rá, hogy van-e már barátnőm. Az különösen kellemes dolog.
2015. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Hát kb én is így vagyok, vannak időszakok amikor szomorkodom, de van, hogy jó ideig nem. Az ismerősök megszokásból kérdik sztem, hogy van e már nőd, mikor nősülsz? stb

Ti amúgy összejönnétek olyannal, aki nem tetszik külsőre, de mégis belemennétek, hátha jó sülne ki belőle? Én lehet, bár volt ilyen de nem mentem bele, a szép csajok tetszenek.

2015. aug. 5. 22:06
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Hm. Nem szoktam ilyeneket olvasgatni. Látni rosszabb, mert ha előtted nyalja-falja magát egy párocska, az egyrészt nem valami guszta, másrészt meg elgondolkodtat, hogy velem mi van. :P
2015. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha szembe kérdezik, nem a legjobb dolog, de annyira nem vagyok agybakúrt, hogy ha "páros" kérdéseket olvasok, kiakadjak.
2015. aug. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Engem nem érdekel.

Van jó oldala annak is, hogy nincs senkid.

Ezért minek kell szomorkodni?

Majd lesz és kész.

2015. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!