Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos emberektől kérdezem...

A magányos emberektől kérdezem, akiknek nincsen barátjuk, hogy nektek nem rossz az ha egy vidám társaságot hallotok valahol meg? Nekem nagyon rossz :\

Figyelt kérdés
főleg így mindig nyaranként
2015. aug. 15. 00:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Annyira nem..

Jól megvagyok én egyedül is..inkább kettesben szeretek lenni valakivel (szerencsére ez most van úgy néz ki), de az ilyen nagy társaságot nem igénylem..

2015. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nekem is rossz... De ahogy a nyaralását töltő srác írta korábban, a vidám társaságok nagy része színház. Abszolút egyetértek vele. Nem is barátságok ezek sokszor, csak haverságok. Nagyon nem ugyanaz a kettő.


Én az utóbbi néhány évben lettem egyébként magányos. Általános iskolában sok barátom volt, gimiben már kevesebb, aztán elkerültem jó messzire otthonról az egyetem miatt, és valahogy ott nem sikerült tartalmas barátságokat kötnöm senkivel. Az egykori gimis barátok távol laknak tőlem és azok is azóta már kialakították a saját kis társaságukat, ki-ki a maga helyén. Szóval kínomban már én is itt olvasgatom a kérdéseket és próbálok egy hasonszőrű barátot találni. Nem vagyok se ronda, se összeférhetetlen, egyszerűen csak nehezebben barátkozom, mint az átlag. De nem adom fel. :)

2015. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23/F, ez lemaradt. :)
2015. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kirakat barátok engem sem érdekelnek. Olyanokat könnyű szerezni.


Ha jól látom, vagyunk itt sokan 16 és 66 között, akiket nem a formalitás és napi gagyi érdekli.

2015. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok se ronda, se összeférhetetlen,"


Dettó.

2015. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De,nagyon szar mikor hétvégén nem tudok aludni,mert a suttyó 16 évesek az utcán kiabálnak hajnali 2-kor...és akkor azon gondolkodom,mi lenne ha le mennék és szét basznám őket.
2015. aug. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!