Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti akik magányosnak érzitek...

Ti akik magányosnak érzitek magatokat és jelenleg nincsen barátaitok haverjaitok nektek egész életetekben sosem voltak barátaitok vagy csak egy ideiglenes állapot a jelenlegi magány?

Figyelt kérdés
Hány ember van akivel nap mint nap beszéltek?

2015. aug. 17. 12:05
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Én mikor kiviszem a gyerekemet a játszótérre én érzem magamat furán, kellemetlen helyzetben,nem tudnék mit mondani nekik és nem szólítok le senkit, ők se engem.

Én nem érzem hogy milyen jó lenne itthon ez a monoton minden napok már nagyon unalmasak, mennék inkább dolgozni, embereket látni, és pénzt keresni.

2015. aug. 17. 15:08
 22/25 anonim ***** válasza:

Pedig a gazdag nők is úgy élnek ahogy te, igaz nekik van pénzük, de ők sem dolgoznak.


Miért nem mégy dolgozni? Nincs munkalehetőség?

2015. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Még kicsi a gyerekem nem tudom hova beadni, bölcsi a környéken nincsen oviba pedig 3 év kortól lehet csak vinni, szobatisztán.
2015. aug. 17. 15:24
 24/25 anonim ***** válasza:
Értelek. Pedig tulajdonképpen minden anya otthon van a gyerekével amíg csak teheti Gyesen. Munkatársam szült, elment gyesre 3 évre, majd megint szült, megint 3 év, összesen 6 évig volt otthon. Neten beszélgess gyerekes anyukákkal. Ha családi házad van, lehet kertészkedni, nagyszülőkhöz menni.
2015. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nagyszülőknél lakunk.
2015. aug. 17. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!