Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki utál, vagy mi a baj...

Mindenki utál, vagy mi a baj velem?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, egész nyáron egyedül ülök itthon. Bárkinek írok facebookon, hogy nincs-e kedve találkozni, gyorsan leráz (épp nyaral/nincs itthon, stb.)


Az egyemen is addig vesznek csak észre, amíg a jegyzeteim kellenek, aztán megint elfelejtenek. Soha sehova nem hív el senki, én meg bárkit hívok, mindig leráz.


Különben nem szidnak, vagy piszkálnak, csak néha tesznek egy-egy megjegyzést, hogy fura vagyok. Pedig semmi furcsa nincs bennem. Mit csináljak?


2015. aug. 17. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, hogy mi a fura benned. Ha zárkózott, visszahúzódó vagy, akkor viselkedhetnek így.


De sok hasonló kérdéssel találkoztam már itt, aki arra panaszkodott, hogy nem foglalkozik vele senki.

2015. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lemehetnel egy konditerembe, vagy beiratkozhatnal egy tanckurzusra, stb. Igy biztos megismernel par uj emberket. Nincs miert eroltesd ezeket a "baratokat".

Meg ismerkedj neten, hatha talalsz valakit aki szivesen csatlakozna hozzad :D

22F

2015. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Zarkózott vagyok, mindig is az voltam:( De próbálkozom, tényleg, viszont az elmúlt heten is négy ember koptatott le, mikor elkezdtem vele beszélgetni. Persze csak szépen, udvariasan közölték, hogy nincs rám idejük
2015. aug. 17. 14:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor új társaságot kell találj. Fiúk nem érdekelnek? Találhatnál magadnak egy normális fiút, s nem lennél ilyen helyzetben már. Mehetnétek együtt moziba, stb.
2015. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A legtöbben nem szokták szeretni a zárkózott embereket.
2015. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
szilvásbuktát mert azt szeretem
2015. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha tesznek megjegyzést, hogy fura vagy, akkor valószínűleg tényleg fura vagy. Legfeljebb nem veszed észre. Engem sem hívogatnak csak ha kell valami, ez abból következik, hogy nem erőltetem a közösségi életet, keveset is beszélek. Bár nem ismerlek, akár nálad is lehet ilyesmi.
2015. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ott, ahol mindig gondolnak rád, oda mindig visszatérhetsz!
2015. aug. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenki veti meg a zárkózott embereket, le merem fogadni hogy páran már rád is írtak. Nekem sincs bajom ezzel, jómagam is ilyen vagyok.

Idővel lesz olyan társaságod, ahol jól fogod érezni magad - csak egyenlőre nincs.

2015. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én az iskolában csendes gyerek voltam,a többiekkel szemben.Még se néztek le,és nem kötöttek belém.

Középsuliban se,pedig az iskola legrosszabb osztályába voltam. :D


Nem az istenektől kéne tartani, hanem egy csendes ember haragjától!

2015. aug. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!