Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, ha úgy érzem, nincs...

Normális, ha úgy érzem, nincs életem?

Figyelt kérdés

Napi 8-10 órát dolgozom heti 5-6 napot. Egész nap emberek közt vagyok, mozgok (felér egy edzéssel), beszélek, de mégsem érzem, hogy akár szellemileg, akár fizikailag elfáradnék.

Hobbiból rajzolok, most kezdtem zenét tanulni, énekelni szeretnék majd. Emellett rajzolok, olvasok, írok...Imádok nyelveket tanulni, 6nál tartok.

Kondiba járni nem akarok, badmintonozni szoktam, jégkorcsolyázni szeretnék megtanulni.

Emellé itt egy 4 szobás lakás, amit rendben kell tartani.

Jól keresek, holnap pl 60 ezret tervezek elkölteni az őszi ruhatáram egy részére.

A barátommal járok ide-oda, a kolléganőm is elhívott városba napokban, más baráti párokkal lógunk néha. A világból eleget látok, külföldi nagyvárosban dolgozom, egy hangulatos kisvárosban élek.

Mégis úgy érzem, végképp nincs életem. Mi lehet a baj?


21N


2015. aug. 20. 20:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egy hónapja tettem le egy nyelvvizsgát, ez kimaradt.
2015. aug. 20. 20:14
 2/11 anonim ***** válasza:

Pedig van életed, jó pörgős, tartalmas.

Azt neked kell tudni, hogy mi a baj.

Szerintem talán az lehet, hogy olyan sok mindent csinálsz egyszerre, hogy nincs időd élvezni igazán semmit sem.

Vagy nagyon hiányzik valami, ezért foglalod el ennyire magad mindenfélével.

Kapcsolatod rendben van?

2015. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A monoton napok miatt érezheted így magad, meg ha nincs eleget használva az agyad ahhoz hogy elfáradj, ha valami hiányzik. A leírtakból nem tudhatom melyik, úgy tűnik minden oké. Hogyan érted azt, hogy úgy érzed nincs életed? Nem olyan pörgős és változatos mint amit szeretnél, vagy csak te érzed magad zombinak? Utóbbinál lehet egészségügyi probléma is.
2015. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
barat, tanulas, munka, jo fizetes, szorakozas, fiatalsag...mi kell meg neked?:D sokan cserelnenek most veled helyet, hidd el :)
2015. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előtted áll az egész élet. Most kezdted.
2015. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3, Nem érzem, hogy szellemileg elfáradnék, pedig egész nap 1-3 idegen nyelven járatom a szám.

Aztán meg ha van időm, olvasok. A filozófiától a fizikáig minden érdekel, nem csak az irodalom, szóval jár az agyam eleget. Kb nem értem magam.

Napok óta azt álmodom, hogy fizikus vagyok, és új teóriákat alkotok, tehát az agyam tényleg kevesell valamit :D

2015. aug. 20. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elfáradtál, azért érzed. Rajzolj, fess többet, sőt, most kéne egy semmit sem tévő nap. Ezzel a könyvvel:

Micimackó és a Tao

[link]


De hogy mit szeretek csinálni? Semmit.

- Hogy csinálsz Semmit? - kérdezte Micimackó, egy darabig elgondolkozva.

- Úgy, hogy mikor rád kiáltanak, éppen mikor indulsz, hogy csináld: “Mit csinálsz, most Róbert Gida?” - és azt feleled: “Ó, semmit!” - és mész, és csakugyan nem csinálsz semmit.

2015. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Megártott a sok jó. Inkább örülj annak, amid van.
2015. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez alapján nem tudjuk. Talán nagyon hiányzik valami az életedből, ami miatt üresnek érzed, de neked kell tudnod az mi.:)
2015. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Már bocs, de neked nagyon is van életed. Legfeljebb nem érzed tartalmasnak, de annak megtöltéséről csakis te rendelkezel. Ha neked nincs életed, akkor én mit mondjak? :D Hozzád képest sehol sem vagyok, pedig 6 évvel idősebb vagyok nálad.
2015. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!