Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, nincs életem?

Figyelt kérdés

Napi 9 órát dolgozom hétfőtől vasárnapig. Egész napos állómunka, kassza, áru feltöltése és ellenőrzése, napi több alkalmas kitakarítás. Nincsen szünet közben, egy napra fél liter víz jár, és ennyi.

Nem szabad megállni munka közben, mert ha látja a felettes, hogy 30 másodpercig nézel ki a fejedből, másnap már nem kell bejönnöd.

Az egyik helyen hétfő-péntek és fél vasárnap vagyok, a másik helyen szombat és fél vasárnap (így a vasárnapi óraszámom kijöhet sajna 10 fölé is)

Sajna nem mondhatok fel egyik helyen sem a pénz miatt.

A barátom kirándulgat a barátaival, otthon sem alszik, mivel fél hetet dolgozik csak.

Én meg a városba nem bírok lejutni, mert mire végzek, addigra zárva minden.

Emellett egy hónap múlva vizsgázom.


Mit tegyek, hogy könnyebb legyen kicsit?


2015. júl. 7. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez nyári munka, vagy már dolgozol? A barátod nem tud segíteni, hogy más munkát vállalj, ami nem veszi el az egész idődet? Úgy értem, hogy ő nem dolgozik? Egyáltalán együtt laktok?
2015. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
21 vagyok, és rendes munka. Neki ilyen a beosztása, hogy 3 nap szabad. De mivel ilyenkor elmegy otthonról, még a házimunka is az enyém.
2015. júl. 7. 10:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Most ne a pénzt hajtsd, hanem a tanulásra meg a vizsgádra koncentrálj. Így nem fogsz levizsgázni, az biztos.
2015. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De muszáj az a pénz, a barátom szeptembertől megy vissza suliba, az ösztöndíjából nem élünk meg.
2015. júl. 7. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Te miért nem tanulsz?

És a szülők nem segítenek?

A barátod ennyire szarik rád?

2015. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor vegyen fel diákhitelt. Komolyan nem veszed észre, hogy kihasznál? A saját jövődet temeted el miatta.
2015. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!