Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok mit tegyek?

Magányos vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem foglalkozik velem senki, ha szónélkül eltünnék szerintem nem is keresne senki vannak haverjaim de nem nagyon érdekli őket mi van velem, egy barátnőt képtelen vagyok összeszedni, voltak már alkalmak de egyik sem jött össze, állandóan csak csalódtam a szívem számtalanszor összetört már és hát semmi önbizalmam sincs ennek köszönhetően, magányos vagyok, egyedül érzem magam, mit tegyek hogy jobban érezzem magam? 21f

2015. aug. 26. 00:11
 1/4 anonim válasza:

Mondhatnám, hogy tudom mit érzel de ettől neked nem lesz jobb, szóval inkább nem mondom.


Célod van ? Hobbid ?

Suli/Munka ?


Nem feltétlen ellentéte a magánynak a barátnő, szóval ha nem is találsz barátnőt egyből a magány érzése máshogy is kiküszöbölhető. pl: amikre rákérdeztem.

2015. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg a célom az hogy meg szerezzem az érettségit, hobbim az nincs, és suliba járok
2015. aug. 26. 00:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Először barátkozz meg magaddal és próbáld meg magadat egyedül is jól érezni.
2015. aug. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj :) 14/l
2015. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!