Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert nem tudnak az emberek...

Gargamella kérdése:

Miert nem tudnak az emberek beszelgetni manapsag?

Figyelt kérdés
Vagyis,miert nem mukodik az oda-vissza erdeklodes..az emberek csak hanyjak magukbol az eszt,anelkul hogy erdekelne oket a masik fel velemenye.Vagy csak en mozgok fura emberek kozt?Ezert vagyok mindig egyedul?

2015. aug. 28. 05:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ja,mellesleg szlovakiai magyar vagyok es tudom,tapasztalatbol,hogy sokkal jobban tudok beszelni es irni,a fogalmazasrol nem is beszelve,mint a magyarorszagi magyarok harmada.Az irodalomrol es tortenettanrol inkabb mar nem is beszelek....bammm
2015. aug. 29. 05:34
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Külföldi gépről is lehet ékezetekkel írni, csak megsúgom. Szóval ez nem indok, csak szimplán a lustaság és igénytelenség kérdése.
2015. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Itt gondolom az önmagáért való beszélgetésre gondolsz. Mert a célbeszélgetések szerintem jobban mennek, mint valaha. A mai embernek egy perc alatt képesnek kell lennie eladni magát, különben halott.

És talán ebből ered ez a probléma is, elfelejtődött, hogy másféle beszélgetés is létezik, ahol nem az a cél, hogy a lehető legokosabbnak, legműveltebbnek, legviccesebbnek, leghatározottabbnak, meg mindenféle használható, és életrevalóságot bizonyító tulajdonságnak birtokában legyünk. Igazából a legritkábban hallok olyat, hogy valaki elejt egy "milyen szép/érdekes gondolat volt"-ot, vagy "aha, igazad van, asszem átértékelem"-et. Ez a gyengeség jele vagy nem tudom, de hogy ez nem egészséges, az biztos.

2015. aug. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,inspirált minden komment.És bocsi az ékezet miatt,valóban sokkal kényelmesebb és gyorsabb volt nélküle...így van ez,a rohanó világ...még egyszer köszönöm ;)
2016. jan. 21. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!