Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A kerdesem az lenne, hogy...

Laszlo Elemer kérdése:

A kerdesem az lenne, hogy hogyan orvosolhato a magany, egyedullet? Mivel sajna hosszu evek ota abban szenvedek es felmerult az ongyilkossag gondolata is.

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:

igen, csak meg kell találnod a megfelelő személy(eke)t...


22F

2015. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el sportolni es lesznek barataid ... de ha egyedul sportolsz az sem baj, mert akkor legalabb elfoglalod magad es nem depizel.
2015. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!!!! Semmiképp ne legyél öngyi!

A magány, egyedüllét is tökéletesen elviselhető! Egyszerűen annyi a lényeg, hogy csomó olyan elfoglaltságot meg hobbit kell keresned ami leköt, és maximálisan kitölti az idődet. Na meg amiből jobban profitálhatsz. Én is magányos vagyok, az is voltam mindig, kénytelen voltam megszokni az állapotot. Most például Tyrianozni szoktam sokat, ez a kiváló játék igen hosszú időre le tudja kötni az embert, akár 5 esztendeig is.

2015. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagany magany!
2015. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 megadeth18 ***** válasza:
Menj el barátkozni emberekkel. Pl. csatlakozz egy golf klubhoz, vagy menj át a szomszédhoz meccset nézni vagy pingpongozni. Ha esetleg nem találsz barátokat ezeken a helyeken, az ilyen keresztény közösségek mindenkit barátként tekintenek, szóval menj pl. oda egy paphoz mise után, kérdezd meg, mikor lesznek közösségi programok, stb, aztán barátkozz az ottaniakkal, aztán előbb-utóbb még az is lehet, hogy szerelmes leszel, és rájössz, hogy nem hülyeség élni.
2015. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mozdulj ki, ennyi az egész.
2015. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nos koszonom szepen a tippeket segitseget de tenyleg a magany kuszoben allok es hosszu eveken at probaltam de senki sem volt aki igazan szeretett volne meg ismerkedni
2015. szept. 3. 01:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ülj be egy pubba, menj koncertekre, hidd el, fognak veled ismerkedni.
2015. szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Es ahhoz mit szolnal, ha valaki olyannal talalkoznal, aki tudja, milyen erzes ez? Ugy erzem, hasonlo cipoben jarunk; nekem pont az a problemam, hogy allandoan el kell jatszanom masok elott, hogy milyen boldog es kiegyensulyozott vagyok. Pedig sokszor foglalkozom az ongyilkossag gondolataval, megtenni egyelore nem akkarom. Jo lenne olyasvalakivel beszelgetni, aki megert engem, ebbol indultam ki. Ha gondolod, irj uzenetet. A fovaros kozeleben elo, 22/L
2015. szept. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!