Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha megvan mindenem, miért...

Ha megvan mindenem, miért vagyok ilyen boldogtalan?

Figyelt kérdés

Gyönyörü helyen élek, csodás lakásunk van, és pénzem is elegendö. Nem vagyok gazdag, de ha megtetszik egy ruha vagy egy pár cipö, megvehetem, mindegy, hogy 6 ezerbe kerül vagy 60 ezerbe. (Ennek ellenére csak egy szekrény ruhám van, mert ennyit hasznàlok ki)

2 szobám is van, ott alszok, tartom a holmim, vagy tartózkodom napközben, ahol jólesik.

Szèp vagyok, és sokan kedvelnek. A szabadidömben zongorázom, úszok, rajzolok. Ha kitalálom, hogy énekelni szeretnék, vagy utazni, másnap már intézzük is. A barátom van, hogy naponta meglep valamivel (tegnap elött rózsacsokor, tegnap a kedvenc parfümöm), de volt, hogy a barátaim, ismeröseim ajándékoznak ezt-azt, legutóbb egy luxus parfümöt kaptam búcsúajándékba egy volt csoporttársamtól.

Szóval, anyagilag a fenekem fényesre van nyalva (csúnyán fogalmazva), amit nem kapok meg, azt megveszem magam.

Viszont nem érzem magam boldognak, söt, inkább elkeseredettnrk, sokkal kiegyensúlyozottabb voltam korábban.

A baràtommal napi 1 órát làtjuk egymást, elmondja, mi volt munkában, és ennyi. Aludni együtt szoktunk ugyan, de nem egy idöben, szex meg régóta nincs. Szóval, érzelmek nincsenek, csak ajándékok, ha úgy érzi, hanyagolt, mert aznap még csak képen látott :(

Napok óta nem érzem jól magam lelkileg, állandóan fáj a fejem, szédülök, gyakran hallucinálok a kimerültségtöl, kialvatlanságtól.

A kapcsolatomnak annyi, a barátomat kb jobban érdekli az exétöl kezdve a munkatársnöiig mindenki más, és sajna engem is érdekel valaki, akivel viszont sose lehetek együtt.


Hogy hozzam egyenesbe az életem?


2015. szept. 5. 16:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Add nekem a sok felesleges kacatodat, meg pénzed. Hidd el, ha megszabadulsz tőlük egyből jobban fogod érezni magad!
2015. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se pénzem se párkapcsolatom, és lásd én is boldogtalan vagyok. De szívesen megszabadítalak a pénzed súlyától ha ez nyomja a lelkedet.
2015. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

hiányzik az életedből a küzdés,az a baj-szerintem

vagy mert szerelmes vagy másba ezért ki kellene lépned a mostani kapcsolatodból

2015. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Mindened megvan? A pénzen kívül alig van valamid, persze, hogy boldogtalan van. Első sorban a barátoddal hozzátok rendbe a kapcsolatotokat, vagy pedig szakítsatok. Egy érzelem mentes kapcsolat csak teher az ember számára, azonkívül mindenkinek szüksége van valakire, akiben megbízik, összebújhat vele és elfelejtheti mellette a problémáit. Lobbantsátok fel újra azt a lángot, vagy oltsátok ki végleg a parazsat, de így ez nem mehet tovább.

Második sorban pedig szocializálódj, járj el új helyekre, ismerkedj új emberekkel. Jelenleg úgy hangzik, mintha nem lennél más, csak egy polcon csücsülő porcelán baba. Kívülről szépnek és jónak látszik, de belül üres, céltalanul ül a polc tetején. Keresd a kihívásokat, tűzz ki új célokat magad elé. Pezsdítsd kicsit fel az életed.

2015. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajna ha kilépek az a más akkor sem lesz itt mellettem :(
2015. szept. 5. 16:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért nem lehetsz együtt azzal, aki tetszik?
2015. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nincs szex!!! ez az oka :) legyen... vagy a pasiddal vagy mással aki jobban megbecsül és ajándékok helyett szeretgetést ad :)
2015. szept. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok,csak én férfi vagyok. Mondjuk én nem boldogtalan vagyok, hanem közönyös, vagyis se nem boldog, se nem boldogtalan, csak úgy vagyok, és kb. minden hidegen hagy, nálam is valszeg azért alakult ki ez a flegmaság, mert mindig megvolt mindenem, és soha semmiért nem kellett küzdenem, egyfajta ürességet érzek.


Szerintem keress egy kívülálló személyt,mondjuk egy pszichológust, vagy lelki vezetőt stb.), akivel megbeszéled a dolgaidat. Én pl. egy püspökkel szoktam megbeszélni a dolgaimat, szüleim régi barátja, és ahhoz képest, h püspök meglepően jófej, én nem vagyok túl vallásos, de mégis jól megértetem magam vele, ő azt tanácsolta nekem, h először is keressek valamit ami érdekel, illetve, h fejlesszem magam, azt mondta 3 téren kell rendben lennie az embernek a kiegyensúlyozottsághoz : -testi, -szellemi, és -lelki téren. Minden nap mindegyikből kell egy kevés. Úgyhogy én egy ideje már minden nap sportolok valamit(testi),tudományos cikkeket olvasok, olyan témában amit az egyetemen tanulok(szellemi),és minden nap egyszer Istenre gondolok, hogy vajon létezik e,és ha igen, mit szólna ahhoz amit én csinálok,meg úgy magamba végiggondolom, h aznap mit tettem le az asztalra(lelki), ezek a dolgok nem igényelnek túl nagy erőfeszítést, de mégis valamilyen szintű rendszert adnak az életembe,és kicsit tényleg jobban vagyok amióta ezeket csinálom.

2015. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elbaszott egy világ ez. Akinek van pénze az a baja, akinek nincs annak az...
2015. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni mi az ami hiányozhat neked?

Van-e valamilyen érdeklődési köröd?

Nekem nagy megnyugvás ha egy könyvet el tudok olvasni,mert a rengeteg elfoglaltság miatt ritkán jutok hozzá.


Mi az a tevékenység ami megnyugtat? Ugye nem dolgozol?

Esetleg olyan munkát találni amit örömmel végzel? Szeretsz tanulni? Lehetne nyelveket vagy egy felsőfokú iskolai végzettséghez mit szólnál? Kézimunka,olvasás,festés és ha az egyéniséged megengedi meglátogathatnád a beteg gyerekeket a kórházban? Milyen a kapcsolatod a családtagjaiddal? A szüleid mit mondanának neked mi az erősséged?

Remélem nem családos embert néztél ki magadnak?

Az életed még nincs elrontva de ha így folytatod akkor nagyon üressé válsz!

Kivel tudsz úgy elbeszélgetni,hogy a társalgás után jó érzés tölt el???

Nem tudom,hogy te mivel járulsz ahhoz,hogy a belső őszinte érzések helyett: virágot,parfümöt kapsz?

Nyiss egy új lapot az életedben azzal,hogy megtervezed a napodat és eltöltöd azzal amit bejelöltél aznapra.

Az internetem is megtalálod hol,mikor milyen szabadidős tevékenység lehet.

Nincs nagy baj,csak szerintem unatkozol és emiatt többet foglalkozol magaddal.

2015. szept. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!