Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel lehet "megkönnyíteni" a...

Mivel lehet "megkönnyíteni" a kollégiumi életet? Hamar beszokni, megszokni, legyőzni a mérhetetlen honvágyat? L

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmivel :D

viccet félretéve, ha otthonosan kidíszíted a helyet. gondolom most költöztél be, és még nem tudod,de amúgy bulis ott lakni. Tegyél ki képeket, ágytakaró,díszpárna. Nekem szebb volt a szobám már mint otthon :D

2015. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagy és honvágyad van? Akkor valamit nem jól csinálsz.


Az egyetem nem áll másból, mint móka és kacagás. Én tavaly kezdtem, emlékszem, hogy már első héten 2 előadás között kimentünk Jatéba (kocsma-szórakozóhely) egy sörre. Jó meccs volt, közösen néztük a helyi pub-ban. Minden este van valahol vmi, legalábbis itt Szegeden, szóval ha épp nem a másnapi zh-ra kellett tanulni, vagy nem volt kemény a kövi nap, akk belevetettük magunkat az éjszakába.

2015. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél egyedül. Ha mégis, akkor állj neki tanulni, amivel eltereled a gondolataidat, és egyben a célod is, így nem válik önbecsapássá a dolog. Ha kiismered a viszonyokat, és megtalálod a helyed, könnyebb lesz, meglátod. Nekem fiú létemre gimiben ez bevált. Fősulin meg...alig tudtam a tanulásra időt fordítani, nem hogy hazagondolni! Na, azok nagy évek voltak...és voltak napok, amikre nem vagyok büszke:)
2015. szept. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mai digitális világban azért már megoldható,hogy kommunikálj családdal,barátokkal.

Skype, Viber és még sorolhatnám.

Jó persze, egy videóhívás nem ugyanaz, mint egy személyes találkozás, de több,mint a semmi.

2015. szept. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!