Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljes zavar talán a magány...

Teljes zavar talán a magány miatt, ami hatással lehet a személyiségre. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziaztok! Szóval nincs barátnőm es a sok visszautasítás miatt,és rossz tapasztalat miatt,megváltozott a lányokhoz való viszonyom.Minden lányban azokat látom akikkel eddig problémám volt.Emiatt szerintem nincs sikerem a lányoknál egyáltalán.Sokat gondolkodok ezen a dolgon és nem találok rá megoldást.Azt mondják rám hogy jó a dumám és a kiállásom (nem rég szerepeltem 500 ember előtt).Mostanában úgy érzem ez megváltozott nem tudok úgy ismerkedni új emberekkel nem tudom magamat adni,nem tudok feloldódni.Nem úgy viszonyulnak hozzám az emberek mint régebben.Úgy érzem nincs mondanivalóm üres az életem.Tanulás rosszul megy,nem bírok neki állni rendesen a dolgaimnak.Nincs akarat erőm.Pedig ügyvéd szeretnék lenni.Napközben teljesen tehetetlennek érzem magam,nem csinálok semmit.Úgy érzem ez a magányosság miatt van és mert nagyon szeretnék megismerkedni egy olyan lányal aki jelent valamit számomra nem csak arra kell.Másik problémám,hogy már nincsen egy jó baráti társaság akivel elmehetnék pl szórakozni.Úgyérzem teljesen magamba fordultam pedig nem tartom magam introvertált szemilyiségnek,de lassan mar majdnem elhiszem ,hogy tényleg ilyen vagyok.Kezdem elveszíteni a magamba vetett hitet...Mit tehetnék ebben a helyzetben,hogy az életem csaknem minden területén jobb legyek?

2015. szept. 10. 23:11
 1/6 A kérdező kommentje:
19/F
2015. szept. 10. 23:13
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Azért lettél ilyen,mert csalódtál az emberekben.
2015. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is eléggé így érzek, tehát meg tudom érteni amiről beszélsz. Sajnos kiutat nem nagyon tudok, max azt, ha megismerkednél valakivel, aki akármilyen módon is, de feledteti veled a magányt, és betölti a benned honoló ürességet. Esetleg egy másik megoldás lehet az, hogyha megfelelő mértékű örömöt tudnál találni a tanulnivalódban/munkádban/lakhatási körülményeidben/szabadidős tevékenységeidben. Engem pl. megválaszthatnának az egyedül mozizás és egyedül éttermezés királyának, de már megszoktam,így ez már nem zavar. TÉNYLEG! Bízom abban, hogy egyszer te is eljutsz idáig.


Ha esetleg szeretnél még mondani valamit, állok rendelkezésedre.


23f

2015. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Esetleg valami gyakorlatban alkalmazható könyvet tudtok írni ezzel kapcsolatban?

Köszi a válaszokat! Lehet csalódtam néhány emberben,de tovább kell lépni!Nem lehet ücsörögni hogy jaj besz*rok csalódtam.

Igen én is voltam már igy.Egyedül mentem kávézóba és elkezdtem a nálam 2 évvel idősebb pincérnővel (bombázó tipus nem vicc) ismerkedni:D

Beszélgettünk elég sokat meg poénkodtam vele.Nem sült ki a dologból semmi komoly pedig azért voltak rá jelek.

2015. szept. 11. 00:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak pozitív gondolkodást fejlesztő könyvek. Át kell állnia az agyadnak a pozitív gondolkodásra, az optimizmusra. Egy lánynál tetszetős, ha azt mondod ügyvéd leszel. :)
2015. szept. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen a magány miatt van. Én is így érzek de én már régóta vagyok magányos.Ezzel az állapottal az a baj hogy benne ragadsz és gyenge maradsz kivéve ha változtatsz rajta. Ezt tedd meg minél hamarabb mert pl én vagyok az az eset aki már nem nagyon tudja ezt megtenni. Próbálj meg ismerkedni hogy ne ragadj ebbe benne mert akkor nincs kiút. Üdv egy 21 éves lány.
2015. nov. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!