Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell mindig mindenkinek...

Miért kell mindig mindenkinek az amit nem kaphat meg? (párkapcsolat)

Figyelt kérdés
A nyáron volt egy csaj akibe bele voltam esve, de nem jött össze vele, belém volt esve egy csaj akivel én nem akartam semmit, pár napja elhívtam egy csajt randira, de nemet mondott (le vagyok törve emiatt (nagyon)) és azon gondolkodtam hogy ez miért van? Mielőtt még tudtam volna hogy az a csaj belém van esve akkor se vonzódtam hozzá, úgyhogy biztos hogy nem azért mert őt megkaphattam volna.

2015. szept. 11. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az élet. Vágyakozol, és a vágyaid szenvedést szülnek. Esetleg karma, valami miatt fizettek.


Mellesleg, attól még hogy az említett lányt (akinek szimpatikus voltál) nem vetted észre, az nem azt jelenti, hogy nem tudtad volna megkedvelni. Egy esélyt, barátkozást megérdemelt volna. Annyi ember vesz körül minket nap mint nap... én szinte mindenkin átnézek, nem veszem észre őket.


Szerintem, ha ennyire keresed a párod(?) megfogod találni. Tenni kell érte, nincs sült galamb ami belerepüljön a szánkba.

2015. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont pont hogy nem szabad rajta görcsölni.

Mindig a legváratlanabb helyzetekből lesz valami, tapasztalat.

2015. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Általában a szép emberek iránt vonzódunk, genetikailag mindenki jobbat szeretne saját magánál, ez a természetes kiválasztódás törvényszerűségéből ered. Leegyszerűsítve, ha te pasiként magadat egy hetesre értékeled akkor nem fog neked egy olyan csaj kelleni aki hetes alatti. Igen ám, de a csajok magasabbra teszik a lécet, ha ők magukat egy hetesre értékelik akkor a srác legalább egy nyolcas kell legyen. Egyszerűen nem találkoznak az egymással szemben felállított elvárások, így nincs "üzlet"...

Persze modern társadalmunkban a kövér disznó és az aranyos maci között csak a pénz a különbség ilyenkor a lányoknak már nem számít ha mi csak hatosak vagyunk és ők nyolcasok, a hiányt pótoljuk a bankkártyánkkal. Persze mindez amit leírtam csak a nagy számok törvényében igaz és az idelátogató hölgyek mind kivételek.

2015. okt. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!