Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy lehet igy élni?

Hogy lehet igy élni?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy régen boldog voltam voltak barátaim most meg nincs senkim az életemnek sincs értelme nincs kedvem se semmihez egyedül vagyok a négy fal között és elöre tudom hogy holnap is ez lesz meg az után az élet megy én maradok. Akivel tavaly ellőtt mé legjobb barátok voltunk azzal köszönö viszonyba is alig vagyok a régi barátaim már nem a barátaim és úgy érzem senkinek se lenne rosszabb ha nem élnék senkinek se hiányoznék ha meghalnék miért nem kaphatom vissza a régi jo életem?

2015. szept. 13. 21:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod csak gyerek vagy még.
2015. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
A tovább tanuláshoz sincs sei kedvem örülök ha kijárom az általánost.
2015. szept. 13. 22:00
 13/17 gnoomage ***** válasza:
Na akkor kezdjük az érdeklődési köröddel. Mi az amit szívesen csinálsz? Kizárt hogy nincs valami olyan, amit szeretsz és szívesem csinálsz. Pl ha szeretsz úszni stb menj mondjuk egy úszás csoportba, vizi labdázni. Vagy ilyesmi.
2015. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%

Keress.hobbit, ami megnyugtat, az jo.


A pszichologus elott meg miert szegyelned magad? Neki ez olyan, mint anyukadnak elmosni egy tanyert. Vagy neked hazit irni. Meg azert lett az, hogy segitsen

2015. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 gnoomage ***** válasza:
Ja... és a sajnálkozást hagyd abba. Most frissítettem és látom, hogy te minden eggyes válaszodban sajnáltatod magadat. Nem lehet hogy azért hagytak el a barátaid mert mindig a középpontban akarsz lenni?(13 évesen ez azért eléggé lehetséges)
2015. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Én probálok barátkozni de nem megy. Anyám agresszioja miatt másokon töltöttem le a dühöm amikor anyám abbahagyta én egyszerüen szégyenlem magam mindenki ellőtt és meg némulok és mint egy szobor ülök és nézek és azt kivánom bár otthon lehetnék.
2015. szept. 13. 22:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Szarul,de lehet így élni..én is hasonlóan voltam annyi idősen ,mint te...és azóta nem sok változott,még mindig hasonlóan érzek,pedig már 6 év eltelt azóta
2015. szept. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!