Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok. Mit tegyek?

Magányos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Suliban az osztályomban sok embert tekintek barátomnak,de ez csak a sulira korlátozódik... van 1 barátnőm,akivel néha kijárunk,de neki van pasija és nem mindig ér rá és néha kicsit idegesít is... tök szánalmasnak érzem magam mikor írok neki aztán lemondja.... a családommal semleges a viszonyom... vannak olyan napok mikor nagyon jól érzem magam velük és vannak mikor nagyon rosszul.... tipikus otthon ülős fajta vagyok.... bulizni évente 1-2x járok..akkor is ha elráncigálnak... Nagyon stresszes vagyok.. mindig stresszelek..néha még akkor is mikor nincs min.... a magányosság elől a könyvekbe,animékbe,sorozatokba menekülök,de néha még ezek sem elegek,mint pl. most... A tesómat úgy tudom irigyelni,h ő társasági ember sok barátja van,sokat bulizik és még jól is tanul.. szüleim mindig hozzáhasonlítanak.....
2015. szept. 15. 16:46
 1/6 anonim válasza:
51%
hány éves vagy?
2015. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős, én is hasonló kaliberű voltam, mint Te. Foglald el magad. Keress olyan dolgokat, amik megmozgatnak. Nem embereket kell használni arra, hogy ne unatkozz, ne érezd jól magad. Próbáld megteremteni a lelki békédet, az a legfontosabb. Nekem ezt most sikerült elérnem, 22 évesen. Nehéz, de nem lehetetlen. Keress olyan elfoglaltságokat, amik lekötnek, és amiket szeretsz csinálni.Ha pl szereted a természetet, akkor járj el túrázni, keress olyan embereket, akik szintén szeretik. Próbálj rájönni mi az, ami érdekel, azután pedig olyan körökben ismerkedj emberekkel. :)
2015. szept. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen voltam/vagyok.Én napi szinten edzek/kertbe járok/és gépezek.

Havi 1x talán el megyek bulizni haverokkal.

Mivel nincs nagyon pénzem így nem sok mindent tudok én se csinálni.

Neked is új társaságot kéne keresned,és talán megváltozna minden.

2015. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18L vagyok.... Mikor akár sétálni vagy kerékbározni is ki akarnák menni akkor is rosszul érzem magam mikor nincs kivel kimennem és egyedül még hülyén érezném magam.. tudom,hogy épp ez a hülyeség,de nem tudom befolyásolni az érzéseimet
2015. szept. 15. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
És miért éreznéd magad hülyén? Én rengeteg mindent csináltam egyedül, senki nem szólt bele semmibe, és tudtam ábrándozni, elmélkedni. Ne törődj azzal, hogy mit gondolnak mások.
2015. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, ha elmész futni/biciklizni eleinte unalmas lesz és fura érzés, de h nem hagyod abba és futsz tovább, jönnek majd a gondolatok, tudsz ábrándozni, álmodozni, ki kell próbálni. Melyik részén vagy az országnak? Érdemes lehet esetleg egy-egy szervezett túrára is elmenni az is nagyon kikapcsol és új társaságot is megismerhetsz.
2015. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!