Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sikerülhet kimásznom a depress...

Sikerülhet kimásznom a depresszióból? (26/F)

Figyelt kérdés
2015. szept. 22. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom
2015. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod a legjobban :)
2015. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Segítséggel egész egyszerűen. :D
2015. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Szerintem nem. Legalábbis nekem még nem sikerült eddig segítséggel sem.
2015. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szakember segítségére gondoltál?
2015. szept. 22. 18:42
 6/8 ---Laura--- ***** válasza:

Szerintem ez rajtad múlik,azon hogy van-e akarat erőd és hogy akarsz-e váltosztatni a dolgokon, de ha úgy érzed hogy segítségre van szükséged fordulj szakemberhez.

(bocs hogy helytelenűl írok telóról vagyok fent)

2015. szept. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem szakemberre, de dolgozok.Köszi.
2015. szept. 22. 19:49
 8/8 anonim válasza:
A depressziót a körzeti pszichiáter diagnosztizálja, és beutal pszichologushoz(államifinansz.). DE nekem kettő is volt egy év alatt és a második kis gyakornok volt, simán átvertem egy kis kezdeti hangulat ingadozással...Én nem szedek gyógyszert próbálok pozitívan hozzáállni az élethez és néha jobb néha nagyon rossz, de sokat segít ha tevékenyen élem az életemet, és nem hagyom magam "depizni"
2015. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!