Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan nyerhetem vissza az...

Hogyan nyerhetem vissza az önbizalmam? Van még visszaút a depresszióból? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A helyzet az, hogy azt hiszem egy hete elég komoly depresszióba estem, én ezt vettem észre magamon. Nem összekeverendő a tinédzserek szerelmi bánatával. A történetem a következő:

Nemrégiben megszűnt a munkahelyem, így állás nélkül maradtam. Mivel a párommal régóta álmodoztunk róla, hogy kijutunk Ausztriába dolgozni, elérkezettnek láttam az időt hogy megpróbáljuk. Több fronton is harcoltunk, személyesen is kiutaztunk egy hétre, állásinterjúkra, próbamunkákra. Sajnos ezidáig semmi sem sikerült. A jelenlegi helyzet viszont az, hogy a barátnőm kijutott, múlt héten, viszont azóta egyáltalán nem keres, mindig leráz, hogy hagyjam békén, nincs neki ideje rám... Előtte még itthon sírt hogy mennyire fogok neki hiányozni, most semmi. Nem is keres. Én próbáltam itthon is munkát találni, viszont kudarc-kudarc hátán jött, mindenhonnan csak a betelt/elutasítva választ kaptam. A félretett pénzemből már alig van valamicske, belül olyan üresnek és jelentéktelennek érzem magam, hogy enni sincs kedvem. 3 napja nem eszek, csak vizen, kávén és kiflin élek, étvágytalan vagyok. Aludni sem tudok rendesen, folyton felébredek, hajnali 2-ig, 3-ig fentvagyok mert nem tudok elaludni. Úgy nézek ki mint egy zombi, karikásak, beesettek a szemeim, sápadt, falfehér a bőröm. Emiatt nem is igazán megyek ki az utcára, emberek közé.

Most egy apró reménysugarat véltem felfedezni, ugyanis az egyik munkahely ahová jelentkeztem eddig pozitivitást mutat, holnap kellene személyes interjúra mennem, hogy megkapjam az állást. Viszont ilyen kinézettel, önbizalomhiánnyal alighanem rögtön leszűrik mi az ábra, és gyorsan kikosaraznak. Pedig nekem ez most szó szerint életmentő lehetőség lenne. Mit tegyek, mit tudtok tanácsolni? Próbálom a régi énemet ismét felszínre hozni, de sehogyan sem megy, ideig-óráig tart csak, utána ismét csak búslakodom... Óriási szükségem van arra a munkára, de alig látok esélyt ennyi kudarc után hogy megkapjam.

Ha valaki tud használható tanácsot, hogyan kupáljam ki magam 24 óra alatt, kérem, ne tartsa magában, nagy szükségem van rá most!

Köszönöm!



2015. febr. 11. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem az agykontroll segített, meg a futás.

Net, youtube tela van.

2015. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Első körben egyél valami normális ételt, aztán nézz meg valami jó filmet, közben igyál egy sört, majd feküdj le aludni!
2015. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ez annyira jellemző a nőkre, hogy az hihetetlen, a hálátlanság, és a másik ember kihasználása, majd semmibevevése.
2015. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, ne is mondd... 4 és fél éve vagyunk együtt, egyszerűen el sem hiszem hogy ennyi idő után képes volt ezt csinálni... Éreztem, mielőtt indult ki hogy valami nagyon nincs rendben, de ő csak hajtogatta hogy bízzak benne, nem lesz semmi baj... hát erre tessék. Nem tudom mivel érdemeltem ezt ki...
2015. febr. 11. 16:47
 5/12 anonim ***** válasza:
Ő most kint van, keres valami gazdag osztrák marhát, akit lehúzhat. Tipikus pénzéhes magyar nő... tízből kilenc ilyen. Sajnálom, hogy ez történt, de ezzel a nővel semmit nem vesztettél.
2015. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Próbálom én is így felfogni, de sajnos mivel nagyon szeretem, nehéz csak úgy elengedni... Főleg így hogy meg sem beszéltük normális emberek módjára. Most úgy vagyok vele hogy egyelőre próbálok a holnapi interjúmra koncentrálni, aztán ha az összejön utána megpróbálom megbeszélni vele ezt, hogy mégis hogy gondolta a ttovábbiakban... Most ittam egy jó teát, ettem egy kis mandarint, és hajtogatom magamban hogy menni fog holnap.
2015. febr. 11. 19:08
 7/12 anonim ***** válasza:
Te uram, a mandarin mióta normális kaja neked?! Vedd úgy, hogy virtuálisan seggbe vagy rúgva. Egyél rendes ételt, mert holnap ha a nagy izgalomban padlót fod a vércukrod, akkor biztosan buktad az állást.
2015. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ettem egy tányér csilisbabot is, nyugi :))

A mandarint csak vitaminforrásként fogyasztottam.

Ha gondoljátok holnap szívesen kiírom ide HSZ-be hogy hogy sikerült :)

2015. febr. 11. 20:02
 9/12 A kérdező kommentje:

Ha esetleg bármelyikőtöket érdekelné, leírom.

MEGKAPTAM A MELÓT!! :)) Hétfőn már kezdhetek is!

Hihetetlen jó érzés. Köszönöm mindenkinek aki egy kis tanáccsal próbált talpraállítani így ismeretlenül is :)


Örülök hogy vannak még ilyen jó emberek a földön.

Csekély viszonzásképpen mintdenkinek ment a zöld kis ujjacska, és mégegyszer köszönöm! :)

2015. febr. 12. 17:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :-)
2015. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!