Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék sírni?

Hogyan tudnék sírni?

Figyelt kérdés

Fiú létemre sírni szeretnék, de nem megy. Kiskoromban sírós gyerek voltam, de egy ideje akármi történik nem tudok sírni.

Óriási terhek nyomasztanak, borzasztó szakaszában tart most az életem, rettentôen kivagyok idegileg. Nem részletezném miért, a lényeg annyi, hogy nagyon nehéz életem van minden szempontból.

Esténként összekuporodva fekszem az ágyamban a sötétben, és gyakran hajnalig nem tudok aludni, csak órákig fekszek. Az utóbbi idôben többször elôfordult, hogy sípoló füllel, remegô kézzel ébredtem.

Már a napi 1 doboz cigaretta sem tud lenyugtatni.

Azt hiszem egy módon tudnék kicsit megkönnyebbülni, ha sírnék egy jó nagyot. Többször megpróbáltam, de nem megy, pedig nagyon akarom. Mit csináljak?

18 éves fiú



2015. szept. 25. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézzél valami szomorú filmet. Nekem általában az ilyenek szoktak segíteni.
2015. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem mûködik, se szomorú film, se zene. Inkább ideges leszek tôle, nem tudok sírni tôle.
2015. szept. 25. 22:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor olvass szomorú történet es szokj le a cigirol ;)

Helyette inkabb sportolj valamit :)

2015. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sportolok, sportoltam is egész életemben...
2015. szept. 25. 22:53
 5/12 A kérdező kommentje:
A cigirôl sajnos nem tudok, és nem is akarok leszokni, ez az egyetlen támaszom, ha ez nem lenne, rég begolyóztam volna. :(
2015. szept. 25. 22:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem lennél függő, te is tudnád, hogy ez egy rettentő szar kifogás.

Kezdj el inkább keményen sportolni. Fuss. Gyúrj. Kondizz. Akkor nem lenne erőd esténként még összekuporodva sajnálni magad. Nem paraszt akarok lenni, de az, hogy tönkrevágod magad és lubickolsza tömény önsajnálatban, az rohadtul semmin nem változtatsz. Változtatni csak TE tudsz, de kifogást persze mindig könnyebb találni.

2015. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Egy ideig próbáltam így felfogni a dolgokat, utolsó, de semmit nem értem vele. Keményen sportolok attól függetlenül, hogy dohányzom. Az önsajnálattal nem tudok mit kezdeni, és nem is akarok, egy ideig próbáltam nem sajnálni magam, de felesleges. Könnyû azt mondani, hogy "ne sajnáld magad, légy kemény! Kezdj valamit magaddal", csak sajnos az élet nem így mûködik. Aki ilyeneket ír, annak nem sok gondja lehet, és ebbôl fakadóan nem érzi át a helyzetem.

De térjünk vissza az igazi kérdéshez. Hogy tudnám sírásra bírni magam?

2015. szept. 25. 23:03
 8/12 anonim ***** válasza:

De, baromi sok gondom van és akaraterő kell hozzá, hogy ne a cigit szívjam, ne magamat sajnáljam.

Bocs, ha letöröm az álmaid, de a sírás sem fog ezen változtatni.

2015. szept. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor legyél büszke magadra, de te választottad azt az utat, én meg ezt, ne ítélkezz mások felett.
2015. szept. 25. 23:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert mi lesz ha igen? :D Nincs semmi akaraterőd. Akkor sajnáld magad, tedd magad tönkre. Valóban ez a könyebb út. Én meg ezt elítélem. Nem tetszik? Te mire fel ítélkezel akkor?
2015. szept. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!