Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki úgy érzi, sőt...

Ha valaki úgy érzi, sőt valószínűleg depressziós és nem vizsgáltatja meg hogy az-e, abból lehet baj?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 20:52
 1/2 fogtunder ***** válasza:

Szia! Próbáld megtalálni az okát, hogy miért vagy lehangolt. Nem tudom, hány éves lehetsz,mert azt nem adtad meg, de például ezen az oldalon található egy telefonszám, amit teljesen anonim fel lehet ingyen hívni, és ők is tudnak segíteni neked. De a legfontosabb, hogy te magadon tudsz segíteni. Például már azzal is, hogy ezen az oldalon segítséget kértél. :)

[link]

2015. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, jó az ha lehet honnan segítséget kérni, de én pl. utálok telefonálni...sőt, rettegek tőle. Többször fel akartam hívni őket, de amikor megfogtam a telefont, elkezdtem remegni, izzadni, szorított a mellkasom...már csak attól is ha rágondolok, hogy beszélnem kell (akár telefonon keresztül)..

Én pl ezért nem tudok segítséget kérni..

2015. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!