Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem úgy, hogy nincs...

Miért érzem úgy, hogy nincs jövőm?

Figyelt kérdés
Most szakítottam barátnőmmel 2 év után, senki sincs mellettem, se barát se senki. Édesanyámmal beszélek csak. De szakítás előtt se tudtam, hogy mi legyek ha felnövök.. Egésznap az jár a fejembe hogy megkéne halni. Úgy érzem, hogy nincs a világnak szüksége rám, hogy nincs jövőm. De nemtudnám megölni magam. Csak úgyérzem úgy könnyebb lenne.. Miért van ez?

2014. jún. 1. 01:53
 1/9 anonim válasza:
Hey hey hey! Alljon meg egy pillanatra az uthenger ! Figyelj ismeros volt mar nekem is ez az erzes. Tulkerekedtem rajta es itt vagyok. Fogalmam nincs mit hoz a jovom, meg a celomat sem tudom csak sodrodok az arral. Egy biztos, kimasztam a mely godorbol es pozitivan nezem az eletet. Ez a megolni magam gyava dolog de nekem is volt mar labilis pillanatom. Az elet igazsagos, ad es elvesz. Erosnek kell lenni es ertekelni az eletet. Alakitgatni es csiszolgatni helyenkent, neha meg csak hatradolni es rabagozni mindenre(ez pont most kene veled legyen). Lazitas! Ennel te erosebb vagy, nem veletlen, hogy ide irtal ! Varj turelemmel, a dolgoknak sokszor csak ido kell, hogy megszepuljenek es ertelmet nyerjenek! Szeretet van ^^.
2014. jún. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert elhitették veled is hogy az élet értelme hogy mész dolgozol mint egy igavonó jószág e mellett van egy nő akivel elvileg jól érzed magad de igazából nem. És ha ez nem így van akkor te vagy a 2lábon járó meg testesült kudarc. NEM így van. Ez a helyzet igazából nem rossz amiben vagy, rosszul állsz hozzá. Fogd fel úgy hogy félidő van végre megállhatsz egy kicsit. Kaptál időt hogy végig gondold a dolgaid. Az ami elmúlt KHUKA!!! nem tudsz rajta változtatni nem éri meg rágódni rajta csak lehoz. Gondold végig hogy TE mit is akarsz az életben és azon kezdj dolgozni ne azon amit a rendszer vagy a rokonság elvár tőled. Nehéz ezt így röviden leírni de remélem rá érzel mire célzok és hamar össze kapod magad. Most próbálj inább befelé figyelni ne kifelé.
2014. jún. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen időszak.Nekem is volt ilyen,de felálltam.És mindenki fel tud állni,ha csupán annyit tesz hogy hagyja hogy az élet eseményei kiforogják magukat.Mellesleg én 6évig voltam szar helyzetbe,és annyira örülök hogy anno nem csináltam semmit :) fel a fejjel! 24l
2014. jún. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elsőhöz annyi a véleményem, hogy ad és elvesz... Persze én is észrevettem már, hogy így van ez.. DE nekem mostanában nem ad semmit csak elvesz.. Mindenkit elveszítettem, szakitott velem barátnőm, hogy látszik, hogy a legjobb barátommal volt együtt az nap este ahogy engem kidobott, és azóta semmi jó nem történt csak rosszak.. elegem van ebből, már nem ettem 2 napja mert kihányom, meg aludni nem tudok olyan gyomoridegem van.... Nagyon szépen köszönöm, megfontolom a tanácsaitokat. Amúgy 18/F
2014. jún. 1. 10:16
 5/9 A kérdező kommentje:
Pszihológushoz elmennem lenne értelme? De nekem azis elég lenne, hogy csak kiadom valakinek ezt a feszültséget, de nem tudom kinek...
2014. jún. 1. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Keress magadnak életcélt.

Ajánlott olvasmány:

[link]

Ha ezt elolvasod, akkor rájössz, hogy nem vagy rossz helyzetben, és van remény.

2014. jún. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nem jól értékeled a dolgokat.


például van, akinek 18 évesen még 1 barátnője se volt, és nincs anyja. ezen segít például egy afrikai körút, vagy egy indiai dokumentumfilm. néha elég csak a közeli vöröskereszthez elmenni, máris átértékeled az életed. és ha már ott vagy, az önkéntesség, másokon való segítés egy jó életcél lehet egy életre. akkor biztosan hasznos leszel, sőt, másoknak is szüksége lehet rád. egy közösség, egy eszme/cél és hasznos tevékenység meghosszabbítja az ember életét.


a magány pedig nem átok, hanem áldás. gondolj bele, mennyi energiát pazarolt volna el az életedből ha egy ilyen barátnő csak 10 év és 2 gyerek után bukik le.

ez egy lehetőség volt arra, hogy felébredj. ha eleget szenvedtél, még ember is lehet belőled. tanulj belőle, keress új irányt. az élet rövid.

2014. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gyerekek!!! Mindenkinek fel a fejjel!! Túltettem magam 2 hét alatt!! Ennyi volt ez a korszak! Rájöttem, hogy nincs értelme depiznem, egy pina helyretett! Hajrá nektek!
2014. júl. 5. 18:56
 9/9 anonim ***** válasza:
:D istenkirály vagy
2014. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!