Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek az önbizalomhiány...

Szerintetek az önbizalomhiány és hogy valakinek nincs párkapcsolata egymástól függ?

Figyelt kérdés
20/L :)
2015. okt. 11. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de lehet emiatt is.
2015. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem nem függ össze. Nekem sem volt soha túl sok önbizalmam, viszont 18 éves korom óta kisebb megszakításokkal mindig volt párkapcsolatom.
2015. okt. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet összefüggés, nemcsak a kapcsolat megléte, hanem a minősége tekintetében is. Ha önbizalomhiányos vagy, könnyebben belemész olyanokkal is egy kapcsolatba, akiket amúgy bottal sem piszkálnál meg. Férfi és nő esetében egyaránt.:-)
2015. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valamennyire igen. Szerintem a kinézettől és az önbizalomtól függ. Akinek nem 10/10-es a külseje, annak sokkal többet kell próbálkoznia, mire párt talál, az önbizalomhiány meg ellehetetleníti ezt. Aki jól néz ki, annak talán nem jelent akkora gondot, mert felszedi úgyis valaki előbb-utóbb. 22/f
2015. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
Reméljük,hogy nem,mert akkor nagy szószban vagyok...
2015. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#3 Teljesen igaz! :)
2015. okt. 11. 14:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Reméljük,hogy nem,mert különben én is nagy szószban vagyok....
2015. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha lány vagy, nem függ, ha fiú nagyon.
2015. okt. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Befolyásolhatja , de az sem törvényszerű: a két "állapot" egymástól függetlenül is létezhet.
2015. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!