Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vékony fiúnak is lehet barátnője?

Vékony fiúnak is lehet barátnője?

Figyelt kérdés

177 cm 65 kg vagyok.


Edzeni sajnos nincs elszántságom...


Az étrendet sem tudom tartani (én még fiatal vagyok) és anyám mindig azzal jönne hogy: Jaj haggyad már ezt a szigort.. .. Ehetsz mást is..


Nekem meg még nincs pénzem saját kajára.


Így meg nem lehet.


16/f


2015. okt. 16. 15:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ha az élete mulik rajta az embernek akkor nem olyan nehéz mikor elkezdtem rendesen kajálni azt mondta a doki ha folytattom az eddig életem jó ha megélem a 30 at ilyet mondasz egy 17 évesnek akkor azért elkezd vele foglalkozni (kövér voltam nem vékony de a lényeg kb ugyan az)

meg ha a kurás a cél az ember sok mindenre képes

2015. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Amint olvasom,a külsőd megváltoztatására számtalan kifogásod van. Változtasd meg a belsőd:önbizalom,kedvesség,okos duma.
2015. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Igazából nekem azzal van bajom hogy ha én elkezdenék edzeni akkor nagyon furcsán (rosszul) érezném magamat mert én minden nap itthon vagyok mert nincsenek barátaim és hirtelen elkezdenék edzeni az olyan lenne mint valami korai kapuzárási pánik hogy csak akkor lehet barátnőm ha edzett vagyok, de egyszerűen valami visszatart, de tudom hogy ha edzenék akkor izmos lehetnék és engem is figyelembe vennének a lányok... . (Ami igaz is... Pl ma beszélgetett 2 lány hogy: a Dávid 191,5 centi és olyan colos... Ráadásul vörös haja van... Ilyenkor nagyon irígykedem)


Amiért nincsenek barátaik egyfolytába azt figyelem a tömegközlekedésen hogy néznek-e a lányok de nem... És mikor meglátok egy testesebb fiút akkor nézem hogy nézik-e. Beteges.

Sportolni sportolok csak sajnos országúti biciklizem ami nem edz semmit és ráadásul fogyaszt is.

2015. okt. 16. 16:43
 14/20 anonim ***** válasza:

akkor hagyd a pics@ba a biciklit

amugy izmosan se néznek meg annyira a lányok nehogy azt hidd

én meg pont forditva vagyok vele ha érzem h nem feszül rajtam a póló az egy idő után depisé tesz úgyhogy muszály h edzek

2015. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 shadow0101 válasza:
Manapság nem az számít hogy nézel ki hanem hogy mennyi pénzed van.
2015. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én nem hinnék egy 19 éves gyereknek. pl: Gyúros1996.. :)
2015. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
köszi teso tudtam h bizhatok benned
2015. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
engem is zavar, hasonló cipőben járok, csak 180cm 65 kg-al és 19 éves fiú. Edzettem de nem jött fel egy gramm sem, úgyhogy elhatároztam, hogy zabálni fogok. Mostanság rosszullétig eszek és két hét alatt 3 kiló jött fel. Szóval ez nem egészséges, de sokkal jobban tetszek magamnak. És egyébként hozzám oda jönnek a lányok, pedig meleg vagyok. Inkább a fiúk jönnének...-.-
2015. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ezzel azt akartam mondani, hogy szerintem nem a testsúlyod miatt nem figyelnek fel rád. ez tényleg nem vészes, annyira nem vagy vékony!
2015. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ez aranyos. :))

Egyrészt: én hozzád képest csontváz vagyok, és az első csajom is az volt, és imádtuk ezt egymásban. :) (Legalább vmi jól működött vele...)

Másrészt: rám mikor a szintén csontkollekciók buknak, mikor meg a kissé ducik.

Nem ragozom tovább.

2015. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!