Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem úgy, hogy nincs...

Miért érzem úgy, hogy nincs már szükségem emberekre?

Figyelt kérdés
Egy jó idelye magányos vagyok, először szörnyű volt. Nagyon szenvedtem, minden este sírtam nem bírtam elviselni magamat. Utána telt az idő és beletörődtem, nem voltam jól, csak megtanultam így létezni. Most már 1 év után odáig jutottam, hogy úgy érzem az emberek csak leépítenek. Ők ébresztik fel bennem, azokat a gondolatokat hogy milyen hasztalan vagyok, hogy nem normális így élni, emberi kapcsolatok nélkül. Szar egyedül, de közel se lenne olyan rossz ha nem vágnák a pofámba mindennap, hogy hogy bírsz így élni? Mintha elveszteném önmagamat, ha a közelembe kerülnek az emberek.
2015. okt. 23. 13:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Miért kéne sajnálni a kutyát?


Rengeteg olyan embernek segítenek akik hasonlóan kicsit zárkózottabbak.Terápiás kutyák sem véletlenül vannak,sokat számít a jelenlétük,a lényük is.

Nekem sokat segített,persze kutyám mellett vannak barátaim őket mondjuk munkahelyen ismertem meg,de a nehéz időszakokban rengeteget segített a kutyám,hogy amikor egyedül voltam se éreztem magam teljesen egyedül.Persze miután lettek barátaim sem hanyagoltam el!!!

2015. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!