Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Léteznek még ilyen lányok?

Léteznek még ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Akiknek a szórakozás nem ivászatot vagy drogokat jelent, akiknek az első randi nem alternatív együttes koncertjét jelenti, akik szeretnek olvasni, sétálni kirándulni, nem pedig a saját hányásukban fetrengeni, miközben az viszi őket haza, aki akarja? és ha igen, vajon hol lehet őket megtalálni?

2015. jan. 5. 18:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Lefogadom, hogy a közvetlen környezetedben is van egy tucat ilyen lány. Csak észre kellene venni. :)
2015. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
24%
Persze. Az általános iskolában :)
2015. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Jelen^^ És igaz, mindenhol ott vagyunk, csak járj nyitott szemmel :D
2015. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
jelen pillanatban teljesen egyedül vagyok, olyan helyen dolgozom, ahol csak férfiak dolgoznak, szórakozni nem járok el, mert nagyon nem az én világom a sok zenés tánci tánci, meg kocsmázós piálós éjszakai életforma, ha én szórakozom, akkor bringázom, kirándulok, de ott meg nincs társaságom, főleg így télen, tegnap is Velencei tókör közben 2 bringást láttam, mindkettő elmúlt 60, és valószínűleg csak kocsmából igyekezett haza :D
2015. jan. 5. 18:24
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Itt vagyunk:) Bár a koncerteket egyáltalán nem vetem meg. Fogadjunk, hogy a környezetedben nem egy ilyen lán
2015. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Y van, csak nem veszed őket észre, mert nem olyan csinosak, kissé visszahúzódóak, etc. Bocs, lemaradt a vége.
2015. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim mindig kínálnak cigivel is, piával is, de én soha nem fogadom el. Első randim még nem volt, s imádok olvasni.

A kérdésedre válaszolva: igen, csak egyre kevesebben.

2015. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
a visszahúzódó lányokat mind észreveszem, csak nem merek az idegenekhez csak úgy odamenni az utcán, mert én is visszahúzódó vagyok :D
2015. jan. 5. 18:28
 9/25 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok :)

Csak járj nyitott szemmel hátha találsz a környezetedben is.

2015. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen van. Legalábbis az én környezetemben sokkal több az ilyen, mint a fetrengvehányós, mindig bulizós, ivós.
2015. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!