Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Zárkózott vagyok, de közben...

Zárkózott vagyok, de közben meg hiányzik a társaság. Hol a középút?

Figyelt kérdés

Zárkozott vagyok. Ezt elfogadom,ilyen vagyok.

Ha társaságra vágyom, társaságba megyek.

Viszont mire oda érek meggondolom magamat és inkább nem szólok senkihez. Csak ott vagyok az emberek között, egyedül.

Majd elhitetem magammal, hogy milyen jó volt a program, mindeközben nem tettem meg, amit akartam...


Ha valaki mégis nyit felém, kedves velem. Előfordul, hogy én is nyitok felé.

Azt gondolom miden jó, kedvel engem. Aztán meg kiderül, hogy ő sem ér rám.

Pedig nem beszélek senkinek negatív érzelmeimről, mert tudom, hogy nem szeretik mások...

Néha azt érzem az életnek semmi értelme, mármint talán lehetne értelme, de én nem tehetem meg, hogy értelmet adjak neki... valami gátol, de nem tudom mi, hiszen én a legjobbat akarom önmagamnak.

Pedig én csak egy dolgot szeretnék: Boldogságot.


2015. okt. 16. 04:43
 1/9 A kérdező kommentje:

Mit tegyek?

24/L

2015. okt. 16. 04:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan társaságot kellene keresned, amely neked való, fel tudsz szabadulni benne.
2015. okt. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem is. Vagy legalább is hasonló. Nekem enyhe szociális fóbia ez: értsd: zárkózott vagyok, keveset beszélek, csendes vagyo, egyszerűen nem tudok normáisan bekapcsolódni a társalgásokba, mert annyira nem érdekelnek. Ha gondolod barátkozhatunk :)

24/L

2015. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a helyzetem. Nagyon zárkózott vagyok és eléggé szorongok is mások társaságában, főleg, ha idegenek (nekem is szociális fóbiám van, csak az utolsó válaszoló miatt). Mondjuk én egyedül nem is szeretek kimozdulni, mert tudom, hogy úgy sem fogok megismerkedni másokkal, mivel nem is merek. És néha, sőt, mostanában elég gyakran ugyan így érzek, az életnek semmi értelme. Legalább is úgy, ahogy jelen pillanatban élem. Viszont mindig az van bennem, hogy ha másképp élném, ha tényleg képes volnék változtatni néhány dolgomon, akkor boldog lehetnék. Ha gondoljátok, írjatok. 21/l
2015. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok. Hát lányok akkor szerintem tegyünk ellene. Én már kezdem egyre rosszabbul érezni magam emiatt. :/ Kimozdulnék de nincs kivel, meg nem is vagyok társasági lény, de legalább változtatni akarok rajta. A helyzetet csak tetőzi, hogy szakítás elébe nézek. Budapestiek vagytok?

24/L

2015. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En is pesti vagyok :) 4es voltam :)
2015. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem néztem a válszokat eddig.Írok privit mind kettőtöknek, ha még olvastok.
2015. okt. 23. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelünk ám :) Legalább is én :D
2015. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat olvasnám...

"nem beszélek senkinek negatív érzelmeimről, mert tudom, hogy nem szeretik mások"

Én is így vagyok ezzel. Sajnos nem tudok tanácsot adni de engem is érdekelne mi a megoldás :( 23/L

2015. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!