Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A netten rendeltem fogyókúra...

A netten rendeltem fogyókúra tablettát amitől sikerült híznom hat kilót és még a gyomromot is kikészítette szeretném vissza kapni az árát mert így szolt a reklám ha nem segít vissza adjuk az árát Valaki tud-e erről az egészről valamit?

Figyelt kérdés

#fogyókúra #a dobozon ezt írja #fekete áfonyát tartalmaz.
2012. szept. 2. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudjuk, hogy milyen "feltételekkel" vásároltad a tablettát. Biztos nem az a kategória volt, hogy csak úgy kosárba tedd, így gondolom kellően tájékozódtál a feltételekről vásárlás előtt. Ma már a 300 Ft-os élelmiszert is percekig vizslatják a vásárlók, szóval ezt a logikát követve valószínűleg tisztában vagy a visszaváltás feltételeivel és annak módjával.

Ha mégsem így lenne, akkor se itt várj választ erre, mivel még csak a terméket sem nevezted meg. Keressed fel a forgalmazót, add elő a panaszod és ő el fogja mondani, hogy mit kell tenned.

2012. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem esélytelem, hogy bármit is visszakapj, mert ilyenkor arra hivatkoznak, hogy nem tartottad be azt, amit a hasznalatához ajánlotak.

A legtöbb ilyen szernél ugyanis ott van, hogy ezt-azt ne egyél, mozogj sokat, stb - és attól fogysz, nem a szertöl. Ha hiztál közben, akkor egész biztos nem figyeltél sem arra, hogy mit/mennyit eszel, se nem mozogtál eleget.

2012. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
eseteg nem ugy voltak h volt szetvoltak osztva kúrákra hetes 3hetes 1honapos..stb? mert akkor elore megmondom h azok a tabik nem érnek semmit, olyan callcentrumban meloztam egyszer ahol ilyeneket arultak es a megrendeleseket fogadtam, millioszor elmondtam az embereknek h a tabik nem hasznalnak, ki is rugtak érte :D azokat a tabikat az OETI be sem vizsgalja, a fenetudja h mibol all, nem abbol ami ra van irva, olyan korulmenyek kzt van tarolva h az nemnormalis, es van tobb fajta is es ha egyik fajta elfogyott de arra volt igény akkor csak at lett cimkezve es kesz is volt eladasra, na szoval igy kell hinni a fogyokuras vacakoknak. ami a penzvisszafizetest illeti sose kapta vissza senki, volt eset amikor par FT visszakuldtek de egesz osszeget sosem..
2012. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az 1. pluszkilónál nem csináltam voln tovább....
2012. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor jönnek már rá az emberek, hogy ez a sok fogyi-bogyi csalás, átverés, lehúzás!!!??? DIÉTA ÉS MOZGÁS!!! Csodák nincsenek!!!
2012. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer én is rendeltem, egyet fizet, kettőt kap akció volt. Egyiket beszedtem, semmit nem fogytam, visszaküldtem mindkettőt, és szó nélkül visszaadták az árát.
2012. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ó köszi, ezt befogom linkelni minden fogyibogyisnak:D xdddddd jó kis érv:P
2012. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!