Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van valami amitől úgy segít,...

Van valami amitől úgy segít, hogy ne öld meg magad?

Figyelt kérdés
Mindennek vége ami számított vagy fontos volt. Már nincs más csak a létfenntartás. A színeket kitörölték a világomból és még a fekete és a fehér sem maradt.

2015. nov. 28. 19:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hidd el lesz majd olyan aki nem fordít neked hátat! Létezik még! Egyedül nehéz megtalálni az a kis reményfényt de ha segítenek könnyebb. Lesz még kiért élned! Kérlek ne add fel ezt a végtelennek tűnő harcot! A zene valóban nem mindig jó..amit #7es linkelt az én 3mp után kikapcsoltam. Mindenkinek más segít! Hidd el van aki nem kényszerből és udvariasságból van veled. Ha lenne kedved beszélgetni nekem is nyugodtan írhatsz. Az emberek többsége az összetörtnek vagy a gyengébbnek hátat fordít. Csupa önzőség irígység az egész világ, az érzőt és a gyengébbet folyton eltapossák és otthagyják. Saját céljukból bárkin átgázolnak. Akik otthagynak azok annyit is érnek.
2015. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Roland G. ***** válasza:
Lehet,hogy úgy érzed mindennek vége és minden ellened fordult,de nagyon sok ember élte ezt át.Az nem megoldás ha feladod és befordulsz.Szépen fel kell dolgozni ezeket,ami nem könnyű dolog,de hidd el megéri tovább küzdeni és lesznek olyanok akik melletted lesznek jóban rosszban.Adj idő magadnak és fel a fejjel!Páran írtak neked ismeretlenül is buzdító sorokat,nem vagy egyedül,még ha úgy is érzed most.
2015. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Elég bonyolult személyiséged lehet az írásod alapján, lehet hogy emiatt nehezebben jössz ki az emberekkel. De ne add fel. Én is egyedül vagyok a mindenség ellen, a lelkem már rég meghalt, de vannak pillanatok, mikor mégis azt érzem, megérte eljönni eddig. Én is gondolkoztam már az öngyilkosságon, nem is egyszer. Senkinek nem hiányoztam volna, azt hiszem. De gondold végig. Ha feladod, eldobod a reményt. Ha feladod, eldobod a változás lehetőségét.Ha eldobod az életed, már nem fogsz tudni változtatni. Ha gondolod akkor beszélhetünk bővebben a dolgaidról, hátha tudok segíteni, mert én szívesen megismerek bárkit. Köztük téged is megismernélek... Ha szeretnél, írj privátba... Sőt kérlek írj...
2015. nov. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Nincs miért és nincs kiért éljek"


Utazd körbe a világot! Vegyél a hátadra egy hátizsákot, pakold bele a motyókat, irány valami másik ország, csövezz hosteltől hostelig! Gyalog-bicajjal-stoppal-busszal-vonattal bármivel.

2015. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én is így vagyok az egésszel, bár én még a halál előtt szerettem volna belerúgni ebbe a rothadt világba ezért egy félreeső Suriname-i illegális nyomdából rendeltem 300 ezer euro értékű jó minőségű eurot és ebből addig élvezem az életet amég le nem bukok. Miután lebukok veszek egy mély levegőt és beadom magamnak a halálos mérget. Nincs mit vesztenem. Itt a nyomda elérhetősége, ha érdekel [link] Csak annyiből áll az egész, hogy rögtön a lényegre kell náluk térni és érteni kell a sajátos dél-amerikai angol írásukat.
2015. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szia kedves Kérdező! :) Nem tudom,h mi történt azóta, mióta a kérdést kiírtad,hisz az régen volt... Csak azt szeretném mondani,h nem szabad feladnod! Te is egy értékes Ember vagy, aki nemhiába jött a világra! Küzdened kell! Vannak mélypontok, amik hosszabb vagy rövidebb ideig tartanak.. De hidd el, érdemes kitartani. Hiszem, h elég erős vagy ahhoz, hogy kitarts és felülemelkedj a rossz dolgokon! Nagyon drukkolok Neked és imádkozom is Érted! Tiszta szívvel kívánom,h csupa jó és szép dolog történjene veled.. Kérlek szépen, válaszolj ide, h mi van Veled vagy ha gondolod, nyugodtan írj privátot :)) Addig is szia :)
2016. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!