Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depressziós lennék?

Depressziós lennék?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok.mindig voltak barátaim,mosolygós,őszinte vagyok,és mindig többre értékeltem őket mint pl az aktuális pasimat.alig vártam hogy tudjak velük találkozni,de persze sose voltam tolakodó.. egy idő után lemorzsolódtak a kis csapatunkból,majd végül 2 lány volt az akiért tűzbe tettem volna a kezem. majd elhagytak.a legszarabb időszakomban.. nem bántottam meg őket,mai napig sem értem hogy miért léptek le. de nagyon fáj..másik városba költöztem,a munkahely kereséssel is problémák vannak,és nincs egy ember akivel megoszthatnám a dolgaimat.egyre többet sírok,próbálok pozitív gondolatokat olvasni,de egyszerűen "belül" azt mondják hogy szar ember vagyok.. nagyon fontosak voltak a barátaim,1-2 van még,de ők távol vannak. mit tehetnék hogy a napjaimat kicsit jobbá tegyem mert már teljesen kivagyok emiatt :(
2015. dec. 8. 08:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A depresszió egy betegség, amit szakember diagnosztizál, nem a GYIK névtelen közössége. De megnyugtatlak, ha tényleg depressziós lennél, akkor valószínűleg nem sírnál, és nem fájna semmi, mert az a betegség tulajdonképpen a teljes ürességről és közönyről szól, amikor már nem érzed úgy, hogy megéri bepötyögni ezt a kérdést ide.


Ettől függetlenül érdemes lehet az önbizalomhiányoddal pszichológushoz fordulni, és közben új barátokat is keresni.

2015. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem okvetlen igaz az, hogy nem sírna, vagy nem írna ide, mert annyira érdektelen lenne. A depressziónak is vannak fokozatai és változatos formái. Abban egyetértek, hogy távdiagnosztizálni semmiben sem szerencsés, de gyanút megerősíteni, vagy akár eloszlatni talán alkalmas lehet.
2015. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Senki sem tanított meg emberek véleményét kizárni. Én megtaníthatom. Egyszerű logika.

Nem vagy depressziós de sok problémád van amiket meg kéne tanulnod fixálni. Pozitív dolgokat nem olvasni, érezni kell.

Oktalanul mondják szar ember vagy. Realizációval rájöhetnél hamar, nem vagy.

Én segíthetek minden problémádon és sokkal boldogabbá tehetem életed ha írsz privátot.

2015. dec. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
1 embert kell megtalálni aki egyben a barátod és a társad is,akkor sosem lessz szükséged másra csak rá..Egyedül nem lehetsz boldog mégha pozitivan gondolkodol akkor sem mert az ember alapból társas lény..
2015. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!