Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mért hasonlítgatom magam...

Mért hasonlítgatom magam másokhoz? 9ember megdicsér de a 10. valami kritikát mond rosszul leszek és élettől elmegy a kedvem

Figyelt kérdés

ha szórakozóhelyen meglátok egy szép lányt egyből hozzá hasonlítgatom magam, hogy én miért nem nézek ki úgy, miért nem olyan a hajam stb, sejtem hogy önbizalomhiány áll a háttérbe, csakhát nem találom meg saját önmagam..mindig az kell ami nincs, mindig máshoz hasonlítom azt amim van, szép lánynak tartanak az emberek, de én átlagosnak látom magam és egy álarc van rajtam mert sosem mondtam ezt még senkinek!

bebeszélem magamnak hogy azt várják el az emberek h csúcsformába legyek mint a celebek.. remélem változni fog , csak nem értem miértnem tudom elfogadni magam:(



2015. dec. 14. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, szép vagy! :)
2015. dec. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bandi6891 ***** válasza:
Ja változni fog,csak ahhoz törődnöd kell ezzel és dolgozni magadon.Tudod mi lenne jó,erősítsd magadban ezeket a dolgokat.Csak az számít hogy te saját magadnak felelj meg,azt hiszem nem is szereted önmagad.
2015. dec. 14. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha mindig úgy akarsz kinézni , mint más, soha nem leszel önmagad!

Akarj egyedi és utánozhatatlan lenni, légy önmagad!

A celebek sincsenek mindig csúcsformában, ha követed őket, láthatod, nekik is megvan a saját, nagyra tartott problémájuk.

.

Akarj egyedi egyéniség lenni, ne másokat majmolj!

2015. dec. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdésből kiindulva kb. 14-15 éves vagyés ilyen korban semmi nem jó, ronda vagy, "álarcod van" (demély szöveg...) meg a többi baromság. Túlliheged és parázod az egészet ahelyett, hogy élveznéd az életed és elfogadnád önmagad.
2015. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amint írtad, tisztában vagyí vele, hogy ez hiba. Ez már egy hatalmas előny, hidd el, most már csak változtatni kell ezen.
2015. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig biztos vagyok benne, hogy elragadó báj ül ki az arcodra amikor felveszed azt az ékszert, ami a legcsodálatosabban ékesíti a nőt, aminek a neve: mosoly. :P
2015. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!