Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » úgy gondolom hogy nem ér...

úgy gondolom hogy nem ér semmit az életem, egyszerűen és gyorsan szeretnék meghalni (többi lent)?!

Figyelt kérdés

Mindössze 16 éves vagyok és biztosan állítom hogy annyi megalázás és fájdalom nem ért néhány idősebb embert mint engem. Egy ideje csak szorít a mellkasom és nem tudok sírni nem érzek mást csak nagyon erős fájdalmat.

Mindenki csak kihasznál,nem érzem hogy bárkinek is fontos lennék. Ezek miatt elég sok hülyeséget csinálok ami nem komoly pl elszöktem bulizni (istenem ki ne csinált volna ilyet fiatalon,főleg ha a szülei elzárják mindentől) és emiatt a saját anyám azt mondta az apámmal együtt hogy egy f**zhiányos k***a vagyok és megbánta hogy megszült,én csak nyeltem egyet és meg sem szólaltam.

Sosem értettek meg,sosem nevelt igazán az anyám sosem volt az a tipikus anyja lánya kapcsolat,sosem mondta hogy szeret.

A barátaimra nem számíthatok,nem szeretnek csak inkább elviselnek és már egyszerűen nem bírom.

Nem értem mi a baj velem hiszen mindennek ellenére nem voltam egy befordult lány próbáltam kedves és vicces lenni. Annyira tudtam volna szeretni valakit aki mellettem lett volna.De nem volt senki és nem is lesz.

Feladom.



2015. dec. 19. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan, mit nyafogsz, bd meg? Nincs is nagyobb problémád, mint másoknak, plusz 16 évesen előtted az élet, azt csinálsz vele, amit akarsz. De hogy véget vetni neki nem fogsz, az is biztos, akkor nem a gyakorin kérdezősködnél.
2015. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
pont az ilyen kedves,toleráns,intelligens, emberek készítenek ki:) köszönöm,remélem így már nyugodtabban fogsz aludni
2015. dec. 19. 22:07
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Fel ne merd adni, ez a legrosszabb, amit tehetsz. Minden rendben lesz idővel :) Annyi szép dolog van az életben, amit nem érdemes kihagyni.
2015. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nincs szükségem még több fájdalomra:)
2015. dec. 19. 22:12
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Szokj hozzá, az életed még hosszú, lesz még fájdalomban részed.
2015. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem gondoltál még rá, hogy megbeszéld ezt a szüleiddel vagy a barátaiddal?
2015. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
túl sokszor próbáltam már mindenki felé nyitni,és szart se kaptam érte cserében max egy negatív véleményt hogy semmit sem érek :)
2015. dec. 19. 22:50
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Én megértelek, sokkal idősebb vagyok nálad, de nekem is voltak olyan helyzetek az életemben amikor hasonlóképpen éreztem.Ahogyan írtál, úgy magamra ismertem.

Biztos vagyok benne, hogy édesanyád szeret Téged, csak idegességében hülyeséget mondott, biztosan megbánta már,szerintem ha megbeszélnéd vele akkor kiderülne!

Értékes vagy! Nagy szeretettel gondolok rád, így ismeretlenül is! Ne add fel!

2015. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan, nem szabad feladni. Nekem is volt ilyen rosszabb időszakom, de sikerült rajta nagy nehezen túljutni, és már sokkal jobb :) Neked is biztosan jobb lesz, most úgy tűnik minden szar, tudom, de csak egy kicsit kell még várnod, lassan elmehetsz egyetemre pl máshova, ott sokkal szabadabb lehetsz, a szüleid se fognak tudni annyira piszkálni. Kitartás!
2015. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
37%
És miért jelented be, hogy meg akarsz halni? Mi tartsuk vissza téged? Ne nyavalyog vannak nálad rosszabb sorsú emberek, és ők nem akarnak öngyilkosok lenni veled ellentétben. És legközelebb a lelkisegély sszolgálatot hívd.
2015. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!