Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » úgy gondolom hogy nem ér...

úgy gondolom hogy nem ér semmit az életem, egyszerűen és gyorsan szeretnék meghalni (többi lent)?!

Figyelt kérdés

Mindössze 16 éves vagyok és biztosan állítom hogy annyi megalázás és fájdalom nem ért néhány idősebb embert mint engem. Egy ideje csak szorít a mellkasom és nem tudok sírni nem érzek mást csak nagyon erős fájdalmat.

Mindenki csak kihasznál,nem érzem hogy bárkinek is fontos lennék. Ezek miatt elég sok hülyeséget csinálok ami nem komoly pl elszöktem bulizni (istenem ki ne csinált volna ilyet fiatalon,főleg ha a szülei elzárják mindentől) és emiatt a saját anyám azt mondta az apámmal együtt hogy egy f**zhiányos k***a vagyok és megbánta hogy megszült,én csak nyeltem egyet és meg sem szólaltam.

Sosem értettek meg,sosem nevelt igazán az anyám sosem volt az a tipikus anyja lánya kapcsolat,sosem mondta hogy szeret.

A barátaimra nem számíthatok,nem szeretnek csak inkább elviselnek és már egyszerűen nem bírom.

Nem értem mi a baj velem hiszen mindennek ellenére nem voltam egy befordult lány próbáltam kedves és vicces lenni. Annyira tudtam volna szeretni valakit aki mellettem lett volna.De nem volt senki és nem is lesz.

Feladom.



2015. dec. 19. 21:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm hogy hozzá szóltál,az ilyen gonosz rosszindulatú emberek véleményét egy ideje telibe szarom szóval sokat értél vele:)
2015. dec. 20. 00:00
 12/16 anonim ***** válasza:
62%
Szívesen, de ha valódi rosszindulatú embert akarsz nézni akkor nézz a tükörbe. A karmások szokták sokszor mondani, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel, de csak most kezdem megérteni, hogy ez mennyire igaz. gondolom a mostani reakciók alapján a szüleid nem hiába beszélnek így veled? Számításból, haragból, keserűségből önsajnálatból jeles. Na. jótccakát. ;)
2015. dec. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél, írhatsz, beszélgethetünk. :)
2015. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Együtt tudok érezni veled mert nekem is sok problémám volt a te korodban és most is akad néhány.

Én úgy látom hogy elveszítetted a motivációdat az életedben de kétlem hogy valóban meg akarod ölni magad hisz akkor nem kérnél segítséget.

Az a fontos hogy visszanyerd a motivációdat.Tűzz ki egy célt aminek az elérése boldoggá tesz majd és abba fektesd az energiádat.

Ha vannak olyan emberek a környezetedben akik ebben gátolnak vagy károsan hatnak a hangulatodra és önképedre akkor azokat próbáld meg kizárni az életedből minél előbb.

Ennyit tudnék tanácsolni így első lépéseknek..

2018. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Mondhatjatok, hogy 16 évesen előtted az élet meg blabla

És én 19 éves létemre mit értem el abban a nagy ÉLETNEK NEVEZETT dologban? Azt, hogy a szakgimnáziumból is kib*sztak? Azt, hogy szegény maradok mit a g*ci? Azt, hogy mindig csak mások segítségével tudok megfurdeni? Akkor előttem a g*cis nagy k*rva élet Köszi, ebből nem kérek

2021. okt. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

De régi kérdés. Itt vagytok még ?

Hogy vagytok ? Kérdező, Utolsó válaszoló, mi van veletek ?

2022. szept. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!