Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem hív engem senki sehova?

Miért nem hív engem senki sehova?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Most lettem középiskolás, és most, hogy jön a karácsonyi és szilveszteri időszak arra kellett rájönnöm, hogy senkit nem érdeklek. Már 4 éve az a szilveszteri program, hogy otthon fekszek az ágyban egész éjszaka. Eddig nem zavart, de most, hogy látom, hogy mindenki megy mindenhova, csak én vagyok itthon :(.

Nem tudom miért, lehet, hogy azért, mert nagyon fiatalnak nézek ki, meg nagyon vékony a hangom, de igazából fogalmam nincs, hogy miért. Úgy napi szinten látom, hogyha valakivel beszélni szeretnék, akkor erőlködnöm kell, hogy észre vegyen, mintha levegő lennék. Ha valaki tud segíteni, akkor azt nagyon megköszönném, de szerintem nekem már mindegy.



2015. dec. 23. 19:08
1 2
 1/17 anonim válasza:
El jössz moziba?
2015. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha egy iskolába járnánk és odamennék hozzád a folyosón elhívni valami programra szívesen eljönnél? Én szívesen hívnálak
2015. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is otthon leszek egyedül. Ennyi. :P Ez van.
2015. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Persze, akár melyik ismerős/barát elhívna, akkor szívesen mennék is... csak nem hív el senki ._.
2015. dec. 23. 19:22
 5/17 A kérdező kommentje:
Olyan szerencsétlennek, tehetetlennek és értéktelennek érzem magam, legszívesebben megszűnnék létezni :\
2015. dec. 23. 19:32
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
szerinted mik a fő problémák? azokat gyűjtsd össze és azok ellen tegyél valamit... sztem az a fő probléma, hogy akiket haverjaidnak tartasz, ők téged nem annyira. keress más társaságot, aki többre értékel?
2015. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Milyen hobbijaid vannak egyébként, mit szeretsz csinálni?
2015. dec. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőségem sem. A várostól ahova járok suliba 40 kilométerre lakok, minden reggel 6-kor kelek, hogy beérjek. A régi osztálytársaimat egyáltalán nem érdekelte volna az sem, ha tőlük 2 méterre elüt egy kocsi. A környező falukban egyáltalán nincs olyan gyerek, akivel haverkodhatnék, mert nincs kedven a buszon cigányzenét nyomató biológiai hulladékokkal még szemkontaktust létesíteni sem, és ezzel kicsit sem túlzok. Minden, jobb ismerősöm legalább 30 km-re lakik tőlem, tehát nem hogy naponta, havonta sincs lehetőségem iskolán kívül találkozni velük. Facebookon már kérdeztem egy csomó embert, beszélgetni még lehet velük, de amikor megkérdezem, hogy valamikor lemehetek-e, mert unatkozom, akkor senkinek sem jó. A suliban azzal is cikiznek, hogy alig ittam alkoholt, de most ha nem szeretem, akkor mit lehet tenni? Annyit akarok, hogy legyen egy normális társaság, akivel el lehet beszélgetni, egyet-kettőt normálisan xboxozni, meg ne legyenek részeg idióták. Úgy látom ez túl nagy kérés...
2015. dec. 23. 20:04
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jófej vagy szerintem kérdező, értelmes, biztos barátságos is
2015. dec. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
vagy legyél koleszos, ott rengeteg havert, barátot szerezhetsz és önállóbb leszel, magabiztosabb
2015. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!