Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem hív engem senki sehova?

Miért nem hív engem senki sehova?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Most lettem középiskolás, és most, hogy jön a karácsonyi és szilveszteri időszak arra kellett rájönnöm, hogy senkit nem érdeklek. Már 4 éve az a szilveszteri program, hogy otthon fekszek az ágyban egész éjszaka. Eddig nem zavart, de most, hogy látom, hogy mindenki megy mindenhova, csak én vagyok itthon :(.

Nem tudom miért, lehet, hogy azért, mert nagyon fiatalnak nézek ki, meg nagyon vékony a hangom, de igazából fogalmam nincs, hogy miért. Úgy napi szinten látom, hogyha valakivel beszélni szeretnék, akkor erőlködnöm kell, hogy észre vegyen, mintha levegő lennék. Ha valaki tud segíteni, akkor azt nagyon megköszönném, de szerintem nekem már mindegy.



2015. dec. 23. 19:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy soha nem lesz senkim ._. Se társaság, se barátnő, senki. A családom még mindig azt hiszi, hogy úgy kell velem bánni, mint egy 11 évessel.
2015. dec. 23. 20:46
 12/17 anonim ***** válasza:
azért menj koliba. ott nem szólnak bele a dolgaidba, magad ura lehetsz. merrefelé laksz? ha csak itt nyavalyogsz, semmi se fog változni
2015. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nógrád megye, Szlovákia 3 Km-re van biciklivel
2015. dec. 23. 21:05
 14/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt nem bírom kihagyni: Gyalog is 3 km Szlovákia vagy csak biciklivel?:)
2015. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát, ezt bizony elírtam... van ilyen bicikli.
2015. dec. 23. 23:11
 16/17 anonim ***** válasza:

Miért? Mert sosem mész sehova.

Én így voltam.

Aztán egyik haveromnál rákérdeztem hogy nem-e mennénk-e el discoba mert majka lesz.

Neked épp szilveszter.


De ugyanez bármire. Nem szoktad csinálni, ezért nem is számítanak rá hogy csináld. Ha sokat beszélgetsz valakivel előbb utóbb neki is leesik, csak ugye meg kell találni azokat az embereket és témákat akikkel és amikkel összeillesz. Onnantól már csak idő kérdése :)

2015. dec. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A családot úgy oldottam meg hogy akkor szóltam amikor már benne voltam a dologban.

Pl így mentem miskolcra, hogy az autóbuszállomásról telefonáltam haza

Pesten pl a KFC-ből írtam facebookon

Buli az neccesebb volt, csúszott is 1 évet, de "nem berúgni együnk"

Sőt szlovákiát is így jártam meg biciklivel :D

Meg meg kell találni azt a családtagot aki elhiszi hogy az adott körülmények között te képes vagy vigyázni magadra, és nem mondja el a többieknek. na csak neki kell elmondani, és akkor baj esetén van olyan aki tudja hogy merre kell keresni. (nálam ezzel jöttek mindig hogy azt sem tudják hogy hol keressenek ha valami történne velem)

2015. dec. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!