Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rengeteg képzelgéssel és...

Rengeteg képzelgéssel és álmodozással lehet helyettesíteni a barátnő érzését?

Figyelt kérdés

Nekem sosem volt... és azt is szeretném megtudni milyen érzés.

Ezt el lehet mondani szavakban? Valaki leírná nekem ha tudja hogy legalább kicsit átérezzem?

17/f


2015. dec. 27. 03:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak a fordítottját tudom.

Hogy milyen, ha barátod van. De azért gondolom hasonló.

Ez azért nagyban függ a kapcsolat mibenlététől... Nekem a barátommal lenni eléggé leírhatatlan érzés.

Ha szellemileg közelítjük meg a dolgot, akkor Ő az, aki egy szimpla tőmondattal is meg tud nyugtatni. Ő az, akiben feltétel nélkül bízok, elhiszem neki, akármit is mondjon. Akaratlanul is megbocsátok neki mindent, nem tudok rá haragudni, maximum neheztelni. Mindent elmondhatok neki és ezt meg is teszem. Szóval ilyen szempontból nekem kicsit olyan, mint egy "erősebb" legjobb barát kapcsolat.

A fizikális oldalát nézve... Felvillanyozódok, ha csak meglátom. Fantasztikus érzés átölelni, belefúrni az arcom a vállába, magamba szívni az illatát. Beleremegek az érintésébe. Imádok a közelében lenni, hozzábújni. Csókolózás közben megszűnik a külvilág...Szinte vibrál a levegő... Hadd ne részletezzem tovább. Ezt röviden úgy mondják, hogy működik a kémia.

Nos, számomra ez egy ilyen érzés volt. Sajnos a múlt idő befigyel, bár jelen időben írtam, így könnyebb volt megfogalmazni. Az meg aztán szörnyen rettenetes érzés, amikor a hiányát érzed ennyire erőteljesen.

Ha gondolok, privátban mesélek még, ha kíváncsi vagy.


L

2015. dec. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

#1

És ő az,aki tele van pénzzel...

2015. dec. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!