Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Se munka, se pasi úgy érzem...

Se munka, se pasi úgy érzem belefáradtam?!

Figyelt kérdés

Nem szoktam nyavalyogni, de most tényleg úgy érzem hogy nem érek semmit katasztrófa vagyok. Pedig nem vagyok egy feladós fajta de amikor tényleg egyfolytában kapok negatív behatásokat nehéz hú de pozitívnak lenni.....

24/l


2016. jan. 5. 18:05
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Azért ez nem megy egyik napról a másikra ...de pár napja elég pozitv hangulatba vagyok ahhoz képest hogy nem össze semmi.....
2016. febr. 10. 10:07
 22/25 anonim ***** válasza:
17%
Menj prostinak. Munka is lesz, pasi is.
2016. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
36%
Inkább tanulj, ha lehet, mert ezekkel a szar szakmunkás ratyi melókkal csak ráfizetni lehet.A munkáltatók 99% egy gyökér! Mindenkivel ezt csinálják, nem csak veled.Talán diplommával több esélyed lehet és némileg normálisabb melót találhatsz, bár már ez sem életbiztosítás ebben a lepukkant , lehúzós országban.Te még abból a szempontból pasiügyben jobb helyzetben vagy, hogy a fiatalabbak közül bátrabban válogathatsz, azok még kinéznek valahogy, de 35-40 körül már egyszerűen katasztrofális a felhozatal.Bár az idősebbjének már van valamije, egzisztencia, stb, viszont addigra totál elhanyagolják magukat.Nézegettem külföldi társkeresőket is.Ég és föld a különbség.Pedig az, hogy ne eresszen pocakot, normálisan nézzen ki a haja, nem lenne egy vagyon.
2016. máj. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Na mizu?
2016. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Összejött mar valami?
2017. jan. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!