Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a helyzet, hogy nem tudom, mi baj van velem. Nem vagyok csúnya, az átlagosnál műveltebb vagyok, és az érzelmi intelligenciámban sincs hiány. Mindenre tudok mondani valami vicceset, elég jól el lehet velem szórakozni. Mégsem lehetek boldog. Vannak haverjaim, és bár én barátoknak hittem őket, kiderült, hogy elmentek nélkülem oda, ahová együtt szoktunk menni, egyre kevesebb időt töltenek velem, és érzem, hogy csak sajnálatból viselnek el. Soha nem volt igaz barátom, sima barátom is csak rövid ideig. Segítsetek, mi bennem a hiba?

15/L



2016. jan. 7. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Nekem sincsenek. Egy barátom se volt soha, mind átvert. legközelebb meg kell válogatnod a barátaid. 20F
2016. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Nincs benned semmi hiba, az emberek egyszerűen nem tudják elviselni, ha valaki nem olyan, mint a mai átlagos tinik. Ha nem állsz be Te is a sorba, akkor nem fogadnak el, mert kitűnsz közülük. Én is pont ilyen vagyok, és ugyanaz a helyzetem, mint a tiéd. Ha szeretnél esetleg beszélgetni, írj nyugodtan! 20/F :)
2016. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
utanozd oket ha baratokat akarsz
2016. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Az lenne a legrosszabb, ha utánozná őket. Egyrészt azzal eldobna mindent, ami miatt különlegesnek/egyéniségnek számítana, másrészt szerintem Ő sem érezné magát jól, hiszen meg kell játszania magát mások előtt, ami nem könnyű feladat. Inkább legyen önmaga, és legyen kevesebb barátja, minthogy megjátssza magát és legyen sok kamu barátja. (2-es válaszoló voltam.)
2016. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, az, hogy nem állok be a sorba, de ők igen, nem igaz, ők is olyan "furák", mint én, ez a bónusz, amiért nem értem a helyzetet.
2016. jan. 7. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Ha akarsz valamit tegyél érte! Ennyi.
2016. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2016. jan. 7. 17:30
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Azért nem mindegy, hogy csak elszórakoztok, vagy valamennyire mélyebb a barátság. Ha nem tudsz velük komoly dolgokról beszélgetni, de ők egymással igen, akkor itt lehet a gond.
2016. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
32%

én is ilyen vagyok. Ha beszélgetni akarsz írj nyugodtan.

14/f

2016. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vevők az én komoly beszélgetéseimre :-(
2016. jan. 7. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!