Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt 25 év feletti lány,...

Van itt 25 év feletti lány, akinek egyetlen barátja sincs, mert elutasítják az emberek vagy ő nem jön ki velük?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalatok, én is lány vagyok, elkezdeni még csak-csak megy, de aztán mindig elhal vagy kisiklik a próbálkozás, vagy egyszerűen kiderül, hogy semmi közös nincs bennünk. Olyankor nekem kár erőltetni, mert csak feszengek. Kötődni meg baromi lassan kezdek el bárkihez.
2016. jan. 11. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok és fiú,de a barátnőmön kívül nekem sincs senkim,nekem is mindig elhaltak a barátságaim.
2016. jan. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43 éves vagyon hasonló cipőben, nincsenek barátaim.
2016. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

25 feletti lány, a barátomon kívül képtelen vagyok mással kapcsolatot fenntartani.

:(

2016. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hat ha mar valakinek kihalnak a kapcsolatai, annak oka lehet.

szerintem legegyszerubb megkerdezni azokat a regi ismerosoket hogy mi a gondjuk velunk.


ha kapunk egy oszinte valaszt, lehet nem fog tatszeni, de legalabb tudjuk mi a gond, es tanulhatunk belole.

2016. jan. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!