Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Fiatal, meleg srácként, ne is...

Fiatal, meleg srácként, ne is álmodozzak gyerekről és családról?

Figyelt kérdés

Ne akarjak gyereket,feleséget és megvetés nélküli életet?


Igen,feleséget írtam és hölgyet értek alatta,mert normális családra vágyom,de szexre nővel nem.



2016. jan. 11. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Fiatal vagy és tudatlan ez a te bajod! Még nem érted el a szexuális érettséget ezért keverednek benned ellentétes érzelmek.Néhány év múlva majd rájössz mi a helyes út.
2016. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

Akk te nem vagy meleg.


Szerintem transz vagy.

2016. jan. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

# 1/2


Ne hidd, alapból heterókban fel sem merül az azonos nemhez való vonzódás.

2016. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kemény dió. Ugyanis nem nagyon tudom elképzelni azt a feleséget, aki nem akar szexet a férjétől. De lehet, hogy találsz valakit, aki ilyen feltételekkel hozzád megy, csak akkor játssz nyílt lapokkal. Ne tedd tönkre senki lelkét azzal, hogy eljátszod a hőn szerelmes pasit.
2016. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Olyan lánnyal, akinek valamilyen okból szintén nem lehet családja még összehozhatod.

De te szeretnéd, vagy a környezet nyomása miatt kell?

2016. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez nem álom.

Sokan élnek így, mint te.

Van, aki eltitkolja és a felesége semmit sem tud igazán a férjéről.

De van ahol ezt nyíltan megbeszélik.

Van olyan nőismerősöm, aki kifejezetten örült volna egy meleg férfinak társként. Annyira nem talált párt, akivel családot alapíthatott volna, hogy úgy gondolta, hogy egy kedves, normális, családcentrikus meleg férfi lenne a megoldás.

Persze ilyenkor felmerül, hogy a szexuális igényekkel mi lesz. Nyilván külön utakon fogtok járni. De ha diszkréten csináljátok és mindketten erre vágytok, hát akkor tegyétek.

Olyan ismerősöm is van, aki egyedül maradt terhesen, neki egy jó barátja, aki meleg, lett az apuka. Bár így nem a vér szerinti gyereke a férfinek, de mégis családként élnek.

2016. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól értem, az biztos, hogy meleg vagy. Könnyen lehet, hogy majd egy férfival szeretnél együtt élni és nem egy nővel. Ugyanakkor úgy gondolom, hogy minden megoldható, éppen Magyarországon írt egy könyvet egy meleg férfi, aki keresett maguknak (a párjával) egy leszbikus párt és lényegében így mindannyiuknak lett gyereke. Ha sok a pénzed, rengeteg a szingli nő, szerzel egy nagyobb lakást, amiben tarthatod a feleségedet, úgy, hogy ne zavarjátok egymást és mindketten szexelhettek azzal akivel akartok, a gyerekgyártást pedig gondolom le tudjátok azért rendezni egymással. szerintem sok nő belemenne, mert sok az egyedülálló és gyereket azért szeretnének. De azért lássuk be ez messze van a normális családtól, csak akkor tudom elképzelni, ha komoly baráti viszony van közöttetek a feleséggel és tudjátok biztosítani a szerető légkört a gyereknek, illetve a hancúrozást nem kötném a gyerek orrára vagy 20 éves koráig, lehet, hogy sokkolná kicsit a helyzet.
2016. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Van, aki eltitkolja és a felesége semmit sem tud igazán a férjéről. "


Igen, de az a férfi rohadjon meg... Bocsánat, én nem vagyok melegellenes, de ez kiszúrás a nővel is. Ezt ne tedd egy nővel. Egyébként nyilván nehéz helyzet, de szerintem akár még változhatnak a körülmények, és talán fogadhatsz örökbe.

2016. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy én hogy agyerek orrára kötném, mert minél később tudja meg, annál nagyobb sokk. Ugyanígy az is, hogy örökbe fogadták.
2016. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 Az örökbefogadás teljesen más, ott én is azt támogatom, hogy kisgyerekkortól tudjon róla. De arról, hogy anyu más férfiakkal szexel, és apu szintén más férfiakkal szexszel, ezt csakis titokban csinálnám, szerintem ez rossz hatással lehet a gyerekre.
2016. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!