Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meleg kérdés. Kilátástalannak...

Meleg kérdés. Kilátástalannak látom a helyzetem. Vannak akik hasonlóan éreznek?

Figyelt kérdés
Van egy szerető családom, barátnők, de a fiúkkal soha nem találtam meg a közös hangot. Nem keresek kapcsolatot csak egyszerűen egy meleg levelezőtársat vagy barátot akivel megoszthatnám ezeket a dolgokat, mert nekem elég nehezen megy az elfogadás és szégyenlem magam a sok magamutogató szexmániás "sorstársam" nevében is és valahogy sosem sikerült igazi baráti kapcsolatot kialakítanom.Kérem olyan ne írjon aki homofób vagy párkapcsolat a célja! Lányokkal is szívesen levelezgetek. 18f

2016. jan. 3. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
gyere ki a Pride-ra idén, biztos találsz barátokat...és kérlek, legalább te ne általánosíts!
2016. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem általánosítottam. Nem mindenki olyan, viszont a hangos többség már csak ilyen.

Ha egyszer ki is tudnék menni akkor is csak amikor teljesen független vagyok, mert ha valaki most így meglátna nekem akkor végem. :D Köszönöm a ötletet!

2016. jan. 3. 23:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Menj ki önkéntesnek egész hétre, lehet ismerkedni simán! Én egyszer voltam menetkísérőként, jó buli volt. Idén megyek megint, sajnos én nem tudok menni meló mellett teljes hétre.

Amúgy a felvonuláson sok hetero is van, tavalyelőtt voltam és teleolt kisgyerekes szülőkkel a menet.

2016. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hát akkor én 15.-éve titkoltan vagyok meleg, senki nem tudja.

De nem értem ez miatt magam kilátástalannak. Néha van alkalmi kapcsolatom, levelezek...

Lekötöm magam, sport-atlétika, futás, konditerem. Ez kell az idegrendszernek.

Tudom jól érezni magam. Kilátástalan a bankhitel miatt lennék, az meg bíróság lesz.

2016. jan. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sokat nem hiszem, hogy tudok segíteni, 22 éves hetero nő vagyok, de megsajnáltalak (nem lekezelő értelemben!) az írásod alapján, szóval ha akarsz írni, írhatsz, aztán hátha lesz közös téma.
2016. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem írhatsz szívesen dumálok :)
2016. jan. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18/l vagyok, biszex, ha gondolod, szívesen beszélgetek, levelezgetek veled.


(És ezt fontosnak tartom megjegyezni: nincs miért szégyellned magad. :))

2016. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De cukik a csajok a gyakorin :)
2016. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!