Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Változni akarok, de sose...

Változni akarok, de sose sikerül. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja nekem, hogy csendes vagyok, ebből már elegem van. Egy nyomorék vagyok, de meg is érdemlem. Az új osztályom is egy nyomoréknak tart, amit meg is értek... na és ezek szerint ennyi a benyomásom. Mindennap azzal kell szembe néznem, hogy nyomi vagyok, sose leszek elég jó stb. Elegem van abból, hogy egy kisburokban kell élni az "életem" introvertáltan. Én miért nem lehetek olyan, mint más? Ki akarok törni, de sosem sikerült és 0 önbizalommal nem is lehet.Benne vagyok egy ördögi körben, depis vagyok, enyhül, megpróbálok változtatni, pofára esek, utána kezdődik minden előlről.

Próbálok órán megszólalni, de nem megy, mert félek, hogy elítélnek, ill. meg is teszik. Ciki vagyok mindenki szerint. Ott vannak a "menő" csajok, akiket elfogadnak és reggel mindig görcsbe rándul a gyomrom, mert tudom, én nem lehetek olyan.

Olyan hülye a korosztályom, hogy az nem igaz. Minden értelmetlen dolgon röhögnek, az ájfon 354 telefonjukkal lefényképezik a másikat, aztán azon röhögnek.

Unalmas vagyok. Nincs bennem semmi érdekes. Határozatlan is vagyok, félek az emberektől, és utálom is őket. Nem merek a városomból, akárhova elutazni, mert félek, hogy valami hiba történne, félnék odamenni egy emberhez és megkérdezni valamit. Mellesleg úgyse hallana senki. Mindent elcseszek...

Azt hiszem ennyi. 16/L


2016. jan. 12. 16:53
 1/7 piriiiii ***** válasza:
58%

"Olyan hülye a korosztályom, hogy az nem igaz. Minden értelmetlen dolgon röhögnek, az ájfon 354 telefonjukkal lefényképezik a másikat, aztán azon röhögnek."

Leírtad ezt, előtte meg azt, hogy görcsbe rándul a gyomrod, mert nem lehetsz ilyen. Most mi van?

2016. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj megváltozni. Találd meg a közos hangot a hozzád hasonló emberekkel. Biztos vagyok benne hogy vannak még. Nem hiszem, hogy bármi gond lenne veled, én a középsuliba is az ilyen típusu embereket szerettem, és most is egyetemen.

Szóval fel a fejjel :)

2016. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1#

Őket elfogadják, engem nem-> azt akarom, hogy engem is elfogadjanak


Viszont maradt még bennem egy csepp önbecsülés, amiért nem akarok olyan hülye lenni, mint ők.

2016. jan. 12. 19:14
 4/7 A kérdező kommentje:

2#

Változnom KELL!!

Ez így nem mehet tovább, hogy egy nyomorék vagyok és a depim miatt már a kapcsolatom majdnem ráment.

2016. jan. 12. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
mintha saját magam olvastam volna..
2016. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt éltem a gimiben.

Maximálisan meg tudlak érteni.

21/F

2016. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Büszke lehetsz magadra, hogy legalább próbálkozol!!!! :D

Na, én is ilyen vagyok.

Vagyishát nem egészen, de azért elmondom hogy mi tud segíteni:

-először is, ne mond azt magadra hogy nyomi, mert idegesítő :D mert biztosan nem vagy az!! Aki ilyet ír, az már nem lehet...

-az nem baj ha csendes vagy, én is az vagyok, de (szerencsére) olyan barátaim vannak akik közt fel tudok oldódni, ugyhogy te is szerezz (valahonnan máshonnan) olyanokat, és meglátod, jó lesz!

-Szarjad le nagyon gyorsan hogy hogy leszólják a válaszodat az órán!!! Először is, azért gondolnak nyomoréknak, mert annak mondod magadat, és mert nem mered felvállalni a vleményedet dolgokról. (persze azért megkell figyelni a folyamatokat ott, hogy betudj illeszkedni)

Azért jársz iskolába ember, hogy tanulj. Ha rossazt mondazs,, akkor bból is tanulsz a kijavítanak, ha meg jót, és még így is leszólnak, akkor szólj vissz, hogy ezt még te sem tudtad hülye! (na jó, ne hülyézz mert rádugranak az agresszív vérmenyétek)!!!

-A"menő" lányok nem lehetnek azért annyira menők, ők nem tettek semmit az emberi faj fennmaradása érdekében, legalább te gondolkozol, lehet hogy ők azt sem csinálják

-Nem cseszel el mindent! látod, azt nem cseszted el, hogy kiírtad ide a kérdésed, legalább tudnak segíteni mások, ha udnak..

Remélem én tudtam

A további a szépnapot

És ne görcsöljél!! :D

2016. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!