Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki hogyan beszéli le magát...

Ki hogyan beszéli le magát hogy próbálkozzon párt szerezni?

Figyelt kérdés

Én mindig azzal nyugtatom magamat hogy így legalább nem kell semmire figyelnem és nincs rajtam felelősség és hogy nem is menne ezért nem próbálom meg, pedig szeretnék.


Barátokkal is ez van.


Egy sincs, de így nem felejtem el senkinek a fontos dolgait és így nem bántom meg.


De így unatkozom is.


Más milyen módszerrel beszélik le magukat ezekről? Kíváncsi vagyok.


17/f


2016. jan. 19. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudod magad meggyőzni arról mit érezz...

Neked nyomorúságos életed van egyedül ez látszik.

2016. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
elég hülye felfogásod van, mért akarod lebeszélni magadat a boldogságrol?
2016. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha le kell beszélned magad róla, akkor már rosszul csinálod. Vagy laza és boldog életed van pár nélkül, vagy keress magadnak.
2016. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Clay Morrow ***** válasza:
Megoldja a 'belsőm'. Ha az jutna eszembe, hogy egy lánynál próbálkozzak. Csak eszembe jut, hogy milyen szerencsétlen vagyok és vége.
2016. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én úgy, hogy rájöttem fölösleges erőlködni lányoknál. Nem biztos befektetés az. Ha a karrieremre fókuszálok sokkal biztosabb a siker, ami motivál.
2016. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget. Ha csajt akarsz szerezz, nem nehéz. Barátokat is épp ugyanolyan könnyű, csak ismerkedni kell.

Te csak simán lusta vagy szerintem. Ha valamit akarsz azért mindig tenni kell, és ez mindig így lesz mindennel, nem csak barátokkal és párkereséssel. Szóval ideje felnőni és hozzászokni ahhoz hogy tenned kell valamit az életben, nem csak ülni és sajnálni magad.

2016. jan. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szavak helyett beszéljen az interakció, pontosabban én online játszok mmorpg és mobákat, magyarország egy szar hely ilyen téren, 2 szórakozási lehetőség van a fiatalok között az ivászat és a szórakozó helyek, ugyanis a legtöbbe már 13-14 éveseket is beengednek, még hamis személyit sem kell, hogy szerválj, a köztéri parkok lepusztultak, nem hogy még a köztéri kosár, foci pályák, mehetsz stadionba focizni ha apád szépen benyal téged valami egyesülethez, a másik a netes társadalom, elzárkóznak az aktív bulis fajtáktól és kicsit passzívabb szórakozási lehetőség után néznek, de 9 éve a net világában rájöttem, hogy mind bolondok, és fura emberek, menekülj, tanulj barátom és utazz, láss világot, mert az élet olyan rövid, éppen ezért nincs okod sanyargatni magadat, sem a tested, nem fogok neked tanácsot adni abban, hogy hogyan veszítsd el minden érzelmedet, én már nem is tudom milyen szórakozni, 21 évem alatt teljesen meghaltam belül, lehet hogy ebben közre játszott az is, hogy 19 éves koromra magamra maradtam, de még olyan rossznak nem mondhatnám a helyzetemet, mint akik még gyermekkorukban vesztik el a szüleiket. Az egyetlen mentsváram, miután kitanultam magamat, hogy 30 éves koromig gyűjtök egy kis pénzt, eladok mindenemet és bejárom ázsiát, kicsivel később megölöm magamat, korrekt, van akinek még ez sem adatik meg, a magány fura dolgokra képes az elméddel, 17 évesen még nem tudhatod, nagyon jól megtapasztalták a 18 éves kor küszöböt ugyanis mintha teljesen kicserélnék az ember a 17 éves kora végére, minden máshogy hat és az addig felgyülemlett gondolatok vagy felerősödnek, vagy a semmibe vesznek...
2016. jan. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A párválasztás nem úgy működik, hogy akarsz egyet és megveheted! Nem kell azt keresni sem, mert jön magától. Azért nincs még párod, mert fiatal vagy és görcsösen akarod. Az agyad minden szabad kapacitását feléli a párkeresés, a kapcsolatok. Pedig ezek arra kellenek, hogy a boldogságot, az igazi boldogságot felismerd. Ez egy igazi mókuskerék, és ha igy folytatod soha nem fogsz belőle kijutni. Csak futod a saját köreidet a párodat keresve, és ha megcsillan a remény, rögtön le is csapsz rá mint tyúk a szemre, nem vagy képes mérlegelni!
2016. jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egyetértek veled kérdező.Én is simán lebeszélem magam bármiről, csak akarat kérdése. Mi erősek vagyunk(mi fajtánk), a többi maszlag ember(90%) gyenge természet.
2016. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azért kell lebeszélnem magamat, mert kissebbségi komplexusos vagyok és nem akarok másoknak rosszat csinálni.


De iskola után annyi a napom hogy megtanulok , lezuhanyzom és befekszem az ágyamba másnap reggelig.


Hétvégén meg egész nap az ágyamban fekszem és gondolkozom.


Olyan rossz.


De le kell beszélnem magamat arról hogy elmenjek valahova mert nem akarom hogy bántsanak mint régen.

2016. jan. 20. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!