Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkossági módokra jellemző...

Öngyilkossági módokra jellemző-e a fagyhalál?

Figyelt kérdés

2016. jan. 22. 08:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
mondjuk én a fagyhalál helyett a golyó általi halálra, szénmonoxid mérgezésre vagy az érfelvágásra esküdnék... Ezek sztem nem annyira fájdalmasak.
2016. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok öreg, de fölöslegesvagyok, csupán teher, akinek a környezete azt mondja, ha csak panaszkodni tudsz, inkább meg se szólalj. magammal kapcsolatban csak negatív dolgokat hallok, már nem tudom aki vagyok, mikor mondok jót, mikor rosszat, csak kudarcokat éleke meg. gyerekeim vannak, de igazából felnőttként le se szarnak, talán szégellik is a dpressziós, labilis anyukat. rengeteget sírok, a gyógyszerek nem segítenek. most még nem vagyok öreg. az öregség eleljén állok. és úgy érzem, nem bírom tovább- annyiszor nekirugaszkodtam, de nem megy, valahol mindig elakad, és visszasüllyedek. persze ezt a munkahelyemen is megérzik. a gyenge pont. és kibe rúgnak először, aztán utána, aztán mindig?! nem bírom és nem bírom. de felek megtenni, mert onnan már mincs vissza---ha sikerül. és ezt csak úgy szabad, hogy sikerüljön. de gyáva vagyok. arrra gondoltam, altató, itel, és a hideg a hegy...és elmenni........akkor fáj, vagy nem??? ide jutottam, h ilyen kérdést teszek fel.
2016. jan. 22. 19:02
 13/22 anonim ***** válasza:
73%

ÁÁÁ ilyen meg se forduljon a fejében... Mindig lesznek sötét fellegek az égen, de végül mindig kibukkan a nap.

Nincsenek céljai, hobbija, melyből újra és újra erőt meríthet? Elismerem h fáj az emberek közöny, akkor fogadjon örökbe egy kisállatot, tanuljon rajzolni, bármi amiben örömét leli csinálja azt

Az életben annyi örömforrás van csak meg kell találni.

2016. jan. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság semmire nem megoldás.


Keressen fel egy pszichológust

2016. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Amikor öngyilkos akartam lenni,elgondolkodtam az ötleten,aztán maradtam a vérnyomáscsökkentők bevéltele utáni sínre fekvésnél,de nem tettem ,elmentem pszichológushoz,majdnem pszichiátria zártosztályon kötöttem ki,de azóta jól vagyok.Ne akarj öngyilkos lenni,ha ilyen szándékod van.
2016. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12 ajaj, kérdező.. :( ha gondolod, írj privit, megkeressük együtt, amiért mégis érdemes maradni.
2016. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Akárkik írtatok, köszönöm........a ptivatfelajánlást is. Psichiáternél a nyáron voltam, sőt, házban is. Oda ne keröljön senki. Begyógyszereznek, beállítjaáka megfeleő adogot, feajánlanak pszicholóust, akivel lehet beszélgetni. A gyógyszertől álmos, kába lesz az eber, ha majd abba akrod hagyni, akkor jönnek ahullámvülgyek, sírások, elvonási tünetek, tehát, föggőságet eredményez, mikozben a betegság marad. Marad, mert a problémáid ugyanaok, sőt, újak jönnek. Őszicológus. Én 2-szer kifogtam olyat, aki többet beszált magáról, minrt rólam. A másik, a lányom lehettt voln, csak kérdezgetett, naív válaszolat adott, semmi értelme nem volt.Kimondom kerek perec, aki ÖNMAGÁTnem akarja, nem tudja jirángatni, annak annyi. Ilyen vagyok én is. Pedig utálok fázni...mindig a meleg paplantb szerettem. butaság, amit kérdeztem, de megfordult a fejemben, mert adott, hideg van, közel a hegy, altatóm is van. Senkinek nem fogok hiányozni. Hazudik, aki azt mondja, hogy az öngyilkosság gyávaság. Ez kicsavarásaa a dologoknak. SAjnos, nagyon is bátor. Hiába pokolian nehéz az élet, mégi a lejetőségek tárháza. Aki megöli magát, mindemt elvesziti. Talán, az öngyilkosság nem is gyávaság, vagy bátorság kérdése. Ez arről szól, hogy miért maradunk magányosak, miért nem ért meg a környezet, a betegésünket miért élik meg úgy, ahogy terhes a létünk, bántások sorozatát kapkuk, mert szar velünk, mert minden szépet elrontunk
2016. jan. 23. 02:34
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem hiányozni fogsz :)
2016. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Aki megöli magát, mindemt elvesziti. Talán, az öngyilkosság nem is gyávaság, vagy bátorság kérdése."

Nem, dehogy. Nem mindegy, hogy 10 évvel hosszabb ideig vagy halott? dehogynem. Nem bátorság: hanem gyilkosság. Az öngyi is. És az pedig nem jó, annak rossz következményei lesznek, hiszen jó dolgoknak jók az okozatai rossznak pedig rossz.

Mégis, mi lenne,ha siránkozás helyett, első lépésben te foglalkoznál azokkal, akiket senki sem szeret? Kalkuttai Teréz anya mondta: azokkal foglalkozunk,akiket senki sem szeret.Van hatás-ellenhatás. Próbáld meg.

2016. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Szia kèrdező.

Van kedved szeretői viszonyt folytatni diszkrèten?!

Ha igen, îrj nekem privátba.puszi

2016. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!