Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van egyáltalán esély párt...

Van egyáltalán esély párt találni így?

Figyelt kérdés

Nincsen kidolgozott testem, nincsen diplomám, se millióim a bankban.

Munkahelyen dolgozok (érettségim, szakmám van), nem kell nélkülöznöm, ha kell valami, azt azért akkor meg tudom venni.

Én azt vettem észre, hogy nem igazán lehet sikeres az ember a párkapcsolatban, így. F


2016. jan. 28. 09:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha te így gondolod, akkor menj el kondizni. Ha jó lesz a tested azok a nők is tapadnak, akik teljesen alkalmatlanok komoly párkapcsolatra.
2016. jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 andy987 válasza:
90%
Szerintem csak a megfelelő szemèlyt kell megtalàlnod.Egy komoly kapcsolatban nem azért fognak szeretni, mert sok a pénzed és kigyúrt a hasad.Én 4éve élek boldog pàrkapcsolatban a baràtommal,és neki sincsenek milliói.:)
2016. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Valamilyen értéked van, vagy csak annyi az összes tulajdonságod, hogy diploma nélküli dolgozó ember vagy?


Amíg így gondolkozol magadról, csak olyan vagy mint a filmek névnélküli, kis semmi mellékszereplői.


Aki szerint egy nőnek jó test, pénz és diploma kell csak, az eláshatja magát, mert halvány lila fingja sincs a nőkről.

2016. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Lesz, csak nem egy ketdiplomas, sportos bombanot fogsz fogni magadnak hanem egy csunyacska, butacska, koverecske teszkó penztarost.


Tudnod kell mi a szinted, ennyi.

2016. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez mind jellemző a páromra is és sorban kapja az ajánlatokat a nőktől. :(
2016. jan. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mariannmoo ***** válasza:
nyugi rátalálsz a párodra,csak ne igy állj hozzá. mert akkor ezt a tipust fogod bevonzani.
2016. jan. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyszerű matek öcsém.. hány százaléka a facér férfiaknak kigyúrt kockahas dúsgazdag diplomás? Talán 10% ? Szerinted a nők 90%-ának ki fog jutni? Na ugye.

Hiába kapar a maradék 90% nő ha a "felső 10%"férfi már rég foglalt,beállhat másodiknak szeretőnek talán,de akkor is marad még bőven neked és a társaidnak is üres lik.

2016. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ezek mind felszínes dolgok. Az értelmes nők a személyiségedbe fognak beleszeretni, nem a testedbe/diplomádba/pénzedbe. Nem értelmesre meg ne hajts. ;)


Legyél ápolt, igényes, kedves, nyitott, járj el ismerkedni, másra nem lesz szükséged ahhoz, hogy párt találj!

2016. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 andy987 válasza:
Tescos,csúnyácska pénztáros? :D jólvan azèrt nem álomvilàgban èlünk...egy "egyszerű" embernek is lehet szép,okos párja.Jelenleg a Szegedi Tudományegyetemen tanulok,ahol jópàr fiatal és kisportolt doktornak egyàltalàn nem "dögös" ès okos pàrja van.Hiszem,hogy az,aki komoly kapcsolatot szeretne,nem a testedèrt ès a diplomádèrt fog szeretni,hanem azèrt,ami te belűlről vagy.
2016. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat.
2016. jan. 29. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!