Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van egyáltalán esély párt...

Van egyáltalán esély párt találni így?

Figyelt kérdés

Nincsen kidolgozott testem, nincsen diplomám, se millióim a bankban.

Munkahelyen dolgozok (érettségim, szakmám van), nem kell nélkülöznöm, ha kell valami, azt azért akkor meg tudom venni.

Én azt vettem észre, hogy nem igazán lehet sikeres az ember a párkapcsolatban, így. F


2016. jan. 28. 09:51
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ez nem fog rajtad segíteni, de van nálad rosszabb is. Pl én.

Ígéretes jövővel, min átlagos fizetessel induló, kitűzött célok felé 100%-ban haladó, boldog párkapcsolatban majd gyerekekkel házasságban élő min. átlagos nő voltam, aki CHF hiteltől először anyagi csőd lett, majd nagy részben ennek fokozásaként/folytatásaként egyedülálló anyává vált, felsőfokú tanulmányait ezek miatt befejezni (energiahiányból adódóan) nem képes nő vagyok, akit csak megfektetni akaró ffiak vesznek körül. Tudnám még sorolni hidd el...


Viszonyítsd pl hozzám magad és máris szerencsésebbnek fogod érezni magad szerintem........!!!

2016. jan. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 K...László ***** válasza:
Így nem sok esélyed van! Mi az, amit jónak tartasz magadban? Azokra gondolj! Nekem sincs diplomám, bár bankszámlám nem üres, viszont elektronikai szakbarbár vagyok, és inkább az a bibi. A kigyúratlan testem miatt általában ősztől tavaszig szokott lenni barátnőm (több év szünettel), strandra nem járok.
2016. aug. 23. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Imre777 válasza:

Van.


Ez a párkapcsolat a legkutyább dolog az ember életében.

Van aki minden gond nélkül talál minden ujjára tízet és nem kell semmilyennek lenni, csak olyannak, amilyen és van, aki hiába olyan, amilyen vagy akármilyen vonzó külső, még vonzóbb belső, mégsem talál.


(Mondjuk egy bármilyet könnyebb találni, de megfelelőt sokaknak szinte lehetetlen, másoknak azt is könnyű akár többet is.)

2016. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!