Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikortól lehet elfogadni hogy...

Mikortól lehet elfogadni hogy én már magányos leszek? 17/f

Figyelt kérdés

Mikortól célszerű?

Nem sajnáltatásból írom le hanem csak azért hogy megértsétek hogy milyen életem van.


Nincsenek se barátaim, se barátnőm, se rendes osztályom.


Bulizni 1x sem voltam... Normális bulira gondolok nem diszkora.

1x sem voltam szilveszterezni és még vendégségben sem.


Nem hívott még senki sehova és a telefonkönyvemben csak anyám és apám telefonszáma van.


Egész nyáron otthon szoktam lenni a szobámban és kb 1 napot megyek az utcára.


Egy sportnak sem tudom a szabályait mert senki nem játszott velem ezért nem keltette fel az érdeklődésemet 1 csoportos sport sem.


1 igen, de azt egyedül is lehet csinálni.

Ne mondjátok hogy menjek kondizni mert ahoz akarathiányom van.


Kb mikortól célszerű elfogadni hogy magányos maradok?


18. Születésnap után?

Szerintem 18 éves korig már minden alap dologból (barátok, barátnő, szórakozás, bulizás) kellett volna már egy kicsikét tapasztalnom, de én egyikből sem kaptam.


2016. jan. 29. 14:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha még 45 évesen is magányos szingli vagy, akkor van rá reális esély, hogy életed végéig az is maradsz.
2016. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Nem akarok ismerkedni 1 lánnyal sem mert vékony vagyok,vékony karokkal.


De edzeni meg nem fogok mert úgy sem sikerülne... Hiába mondják azt hogy, de.

Ha eddig nem sikerült most sem fog.

Izmos sosem leszek.


A lányok pedig csak is kizárólag az izmos testes fiúkat szeretek így meg minek próbálkozzak? Úgy sincs semmi esélyem.


Ördögi kör.


Épp ezért kérdeztem hogy mikor kell kb. elfogadni.


Nem értem hogy miért majdnem minden válasz tanácsokat ad mikor nem ez volt a kérdés.


Így is úgy is magányos leszek szóval ezért nem sokra mentem a válaszok 90%-val.

2016. jan. 29. 16:33
 13/23 anonim ***** válasza:

mert amiket írsz, az egyik se zárja ki h magányos legyél. vékony vagy és nem kondizol? na és ... a vékony alkathoz általában elég méretes szerszám társul, tessék, máris nyerő vagy a csajoknál, az izmos külső csak első pillanatban megragadó, de aztán jönnek a komolyabb dolgok ... szal én azt nem értem, miért így állsz eleve neki.

de ha ennyire választ akarsz: soha, ugyanis van hogy csak évesen leszel olyan szerelmes, és persze fordítva is, h el se tudtad volna képzelni soha életedben. sosem tudod, mit hoz a jövő ... és mint írtam, határozottan nem igaz h a csajoknak csak az izmos srácok kellenek, ne tudd meg hány csajt hallottam már panaszkodni h külsőre milyen király a srác, szép izmos, de egy nagy nulla az ágyban, és az első alkalom után szóba se akart vele állni többet. úgyh ez tévhit ...

2016. jan. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Bármikortól. De ne ezt fogadd el, csak ne legyen rossz, tudd s várj megfelelőre.
2016. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Én is ilyen voltam ennyi idősen. Bár nekem a problémáiamat és a viselkedésemet a szüleim nehéz természete okozta. Nálad nem tudom.


Kérdésedre a válasz: most 27 évesen tudom, hogy az emberek nagyon sokszor és sokat változnak. Nem mindig pozitív irányba, de ha 50 évesen is ugyanilyen az életed (minden közbeeső állomás nélkül), akkor tényleg feladhatod.

2016. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ez már hányadik ilyen kérdésed?


Én írtam neki üzenetet még elhívtam volna bulizni is, de válaszolni is lusta volt. :D Ennyit erről, csak az önsajnáltatás megy...

2016. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Néha elgondolkodok azon, miért hiszem én magamat antiszociálisnak amikor léteznek ilyen emberek is. Szánalom.
2016. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Épp ezért kérdeztem hogy mikor kell kb. elfogadni."

Ja kérem, e pillanatban is elfogadhatod. Viszont! Akkor már fogadd el, és ne beletörődj. Az előbbi tudatos döntés, az utóbbi besavanyodás (ennek már a határán jársz, de elhiheted: jobb boldognak lenni, mint boldogtalannak). Nem lesz könnyű, mert ez azt jelenti, hogy mostantól a magányos utat választod, és megpróbálsz azon mód boldog lenni. Például hobbi, művészet, utazás, felfedezés, valami, ami érdekel, és amiben ki tudod élni magad. Ha nem tudsz ilyet, keresel. Kipróbálod őket. Persze ugyanígy kipróbálhatod a barátkozást is. Nem "nem fog sikerülni" hozzáállással. Lehetőséget adsz annak is, hogy nem sikerül, de annak is, hogy igen. Így nem ér olyan nagy meglepetés, és fel tudsz állni, ha csalódás ér. De tapasztalatot mindenképpen szerzel.

2016. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

nos megtaláltam a megoldást.


fogadd el most nyugodtan, aztán ettől függetlenül simán lehet, hogy nem kell fél éve és jön egy csajszi / srác, akibe úgy bele zúgsz h megváltozik a világ hirtelen, majd meglátod ... ezt nem lehet tervezni.

2016. jan. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ezt én is átéltem, de már van pasim. Fel a fejjel, ennél csak jobb lesz az élet
2016. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!