Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem magamra vagyok...

Úgy érzem magamra vagyok teljesen utalva. Mit tegyek? Sírhatnékom van, félek 17/L

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mitől félsz?
2016. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi a baj pontosan?
2016. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mell R. Ákos válasza:
Nem tudom mi történt, vagy hogy mitől félsz, de: sírd ki magad ha sírhatnékod van! Hidd el, néha jobban leszel tőle :) Az élet majd hoz amit akar, de neked mindent le kell gyűrnöd! Én gondolatban melletted vagyok! Sok szerencsét :)
2016. jan. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne félj, ne aggódj, inkább pihenj de ne csak testben hanem elmében is. Tudom hogy nehéz de próbálkozni kell vele.

Én is voltam már így aztán csak sikerült kimászni belőle.

Csak nyugi!😊

2016. jan. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Firedoom ***** válasza:
100%
Mivel itt a gyk-n nincsenek gondolatolvasok (elméletben) ezert maradjunk a standard modellnel: Ird le, hogy pontosan mi a baj!
2016. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Leírhatod privátban is.
2016. jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod
2016. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Mi okozhatja ezt az érzést Nyusszancs? :P Mondd el.
2016. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Úgy érzem magamra vagyok teljesen utalva. Mit tegyek? Sírhatnékom van, félek 37/F


Persze nem fogok sírni, lehet nem találtam normális párt és így gyerekem sincs, de van még pár jó évem... talán. :D

De számodra még nincs veszve semmi! Tanulj nyelveket, angol, német. Ha nem is lesz jó iskolai végzettséged még külföldre bármikor elmehetsz élni/dolgozni. :D

Nincs olyan helyzet ami miatt végképpen el kell keseredni, mindenből van kiút.

2016. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! Nem tudom vigasz-e, de gyakran érzem én is ezt. Ez a depresszió egyik jele. Meg kell tanulni vele élni, mert tulajdonképpen mindenki csak magára hagyatkozhat igazán. A gyenge emberek hagyatkoznak másra és igy kiszolgáltatottak lesznek. Jó tanácsok egyike, amit olvastam, hogy: TANULJ! Akkor lesz választásod a jövőre vonatkozva és az önállóságra. Ha pedig sikereket érsz el egyedül, akkor leszel boldog és megváltozik a negativ érzésed.
2016. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!