Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki utál! Mit tegyek?

CsengePark kérdése:

Mindenki utál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztályomvan idén kezdtem, az első napokban, hogy megismerjük egymást, meséltünk magunkról. Akkor még kedvesek voltak. Én sajnos sokat betegeskedem, az óráinkat pedig még most is ide-oda tologatjàk, ezért esténként többször is meg kellett kérdeznem, mikor kezdődnek, és volt olyan is, hogy egy-egy ilyen alkalom után mégsem tudtam bemenni. Olyankor elmeséltem, hogy miért (reggelre belázasodtam, orvos, stb.), de már irritálja őket, hogy 'elmesélem az életem', és senki nem beszél velem. De a betegséget nem tudom kontrollálni. Mit tegyek, ha minden alkalommal átnéznek rajtam, kiközösítenek, vagy beszólnak?

2016. febr. 2. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Hány éves vagy?

Biztosan annak nem örülnek, hogy állandóan "beteg" vagy, és részletesen elmeséled nekik. Nem a lázról, meg ilyen dolgokról akarnak beszélgetni. Szerintem. Biztos, hogy egy nyafka, gyenge pudingnak gondolnak, teljesen úgy adod elő magad. Engem is irritált a kérdésed "hangneme". Ne akarj áldozat lenni, inkább tegyél a folyamatos betegeskedés ellen.

2016. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom hogy az osztálytársaim fele f***kalap és ezért szar,a betegség ellen meg lehet tenni én is próbálok jó formában lenni mostanában és egészségesebben élni nem is vagyok beteg nagyon,legutóbb 1 éve voltam
2016. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még odakint, a listázott kérdéseknél olvasva a négyszavas kérdésedet, láttam előre, hogy egy 13-16 év közötti lány világrengető problémájáról lesz szó. Na és nem tévedtem...



Már ne haragudj, de miért foglalkozol azzal, hogy ki mit gondol arról, hogy te beteg vagy?? Ha van róla orvosi igazolásod, akkor semmi okuk lázongani. És ha ezért kiközösítenek, akkor te jársz jobban, ha nem kell ilyen csökkent értelmi képességű emberekkel foglalkoznodod.

2016. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az utolsónak: gratulálok remek tanácsokat osztogatsz! Ne barátkozzon senkivel sem az osztályából, mert mind gyökér! Tényleg! Jó ötlet!


Előszöris képzeld magad az egyik osztálytársa képébe: az új gyerek mindig beteg, és állandóan ecseteli hogy mennyire rosszul van. Esetleg még barátkoznál is vele, de mivel senki sem bírja, és te sem akarsz kikerülni a klikkedből ezért te sem mész oda hozzá haverkodni. Szerinted ettől te gyökér vagy? Nem. Nem vagy az. Most képzeld el hogy akár több ilyen személy is lehet az osztályban,nem beszélve arról hogy a kérdést feltevő gyerek tényleg irritáló lehet akaratán kívűl (kedves kérdező ne legyél áldozat ahogy valaki fentebb mondta, lehetsz beteg de ne mondd állandóan hogy de rosszul vagy stb, légy tökös!), de még így is barátkoznának vele. Ha nem mondaná sokat hogy beteg lehet sokkal többen is megtűrnék majd megbarátkoznának vele.


Kérdező legyél kemény,kedves és próbálj nem sokat magadról beszélni. Inkább kérdezz sokat másokról de ne túl sokat. Találd meg a leggyengébb láncszemet aki viszonylag népszerű barátkozz meg vele és "húzd fel magad a társadalmukba" rajta keresztül. Úgy hangzik mintha kihasználnád, azért mert ki is használod, de legalább nem piszkálnak majd. Én legalábbis hasonlóan cselekednék a helyedben. Vagy pedig keresd meg a legkedvesebb klikket és olvadj be. Vagy hasonló. Gondolkodj és improvizálj!


Bocsi a kicsit durva modorért.:D

2016. febr. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!